بانک اطلاعات مشاغل و اصناف آمل ( ✔️ آپدیت جدید ) - بانک اطلاعات مشاغل Bank118

جهت مشاوره 24 ساعته با شماره 09101972007 - 02166407697 تماس حاصل فرمایید

جهت مشاوره 24 ساعته با شماره 09101972007 - 02166407697 تماس حاصل فرمایید

تاریخ آپدیت : ۱۳۹۹/۱۰/۱۸

نوع فایل : Excel
تعداد رکورد : 10349 عدد
پشتیبانی : مادام العمر
مشخصات فایل : نام فرد مسئول, نام فروشگاه یا مرکز, آدرس پستی, ایمیل, شماره موبایل, تلفن ثابت
بروزرسانی خودکار

بروز رسانی خودکار از داخل پنل کاربری به همراه ایمیل و sms اطلاع رسانی

تضمین پشتیبانی

پشتیبانی 24 ساعته محصولات از طریق تماس تلفنی و ارسال تیکت

گارانتی کیفیت

تهیه و تدوین اختصاصی کلیه محصولات موجود در سایت بانک 118

آپدیت محصولات

بازدید کننده محترم کلیه محصولات موجود در سایت Bank118 بصورت مداوم آپدیت می شود و آخرین نسخه در سایت قرار داده
می شود ، همچنین پس از یک بار خرید محصول مورد نظر ، از این پس در پنل کاربری خود به آپدیت های بعدی محصولات خریداری شده به صورت رایگان دسترسی دارید

جهت مشاوره و پشتیبانی در واتساپ با شماره 09101972007 در ارتباط باشید
کارشناسان ما به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما مخاطبین محترم می باشند

دریافت نمونه محصول

بازدید کننده محترم کلیه محصولات موجود در سایت Bank118 بصورت مداوم آپدیت می شود و آخرین نسخه در سایت قرار داده
می شود ، همچنین پس از یک بار خرید محصول مورد نظر ، از این پس در پنل کاربری خود به آپدیت های بعدی محصولات خریداری شده به صورت رایگان دسترسی دارید

جهت مشاوره و پشتیبانی در واتساپ با شماره 09101972007 در ارتباط باشید
کارشناسان ما به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما مخاطبین محترم می باشند

به روز ترین آرشیو کامل بانک اطلاعاتو اصناف مشاغل شهر آمل

بانک اطلاعات مشاغل و اصناف آمل با هدف معرفی بهترین فرصت های سرمایه گذاری برای بومیان و غیر بومیان توانسته، سوالات مبهم در این راستا را به نحو احسنت جامه عمل بپوشاند.

 

بانک اطلاعات و لیست مشاغل آمل

بانک اطلاعات مشاغل و اصناف آمل در راستای صنعت و معدن: ورود به دنیای صنعت و معدن مورد تایید شهرداری این شهر و استان مازندران قرار گرفته است. امل در لیست شهرهایی قرار دارد که مزیت نسبی در توسعه فعالیت های معدن مربوط به سرب و روی و فسفات و زغال سنگ است به طوری که شرکت های خصوصی در این زمینه به رشد خوبی رسیده اند و هنوز نیاز به یاری و همکاری بخش خصوصی در زمینه معدن است.

 

بانک اطلاعات مشاغل و اصناف آمل در راستای تولید محصولات محلی: تولید کلوچه و مربا در آمل توسط بانوان خوش سلیقه و زحمتکش خطه مازندران استارت خورد و امروزه تولید و صادرات محصولات محلی از جمله آب نارنج، رب نارنج و ترشیجات بسیار مورد هدف قرار گرفته است. صنایع غذایی در آمل به بهترین نحوه در حال رشد است و پتانسیل کافی برای تنوع محصولات محلی وجود دارد. شیلات و آبزی پروری در این شهر به قدری پیشرفت داشته است که کلان شهرها نیز به فکر سرمایه گذاری در آمل هستند.

 

بانک اطلاعات مشاغل و اصناف آمل در راستای محصولات کشاورزی: خطه شمال، استان مازندران و شهرهای این استان به خصوص امل موقعیت خوبی برای درآمدزایی به واسطه کشاورزی دارند. محصولات باغی اعم از پرتقال و نارنگی و هلو و کویری و همینطور محصولاتی مانند نارنج به واسطه خاک حاصلخیز و باغات خوبی که در آمل وجود دارد بازارهای داخلی را به خود اختصاص داده است.  در این شهر فرصت تولید شلتوک و یونجه ارگانیک و ارسال آن به سایر شهرها نیز فراهم است. سایر نباتات علوفه ای و سویا نیز در آمل با کیفیت خوبی تولید و عرضه می شود. همینطور شرایط برای تولید محصولات مورد نیاز صنایع دیگر نیز کمک کرده است که خودکفایی صنایع در آمل به بهترین نحو فراهم شود. علوم دام ها یکی از بهترین پیشنهادات بانک اطلاعات مشاغل و اصناف آمل برای سودآوری محسوب می شود.

 

بانک اطلاعات مشاغل آمل

بانک اطلاعات مشاغل و اصناف آمل در زمینه شیلات و صیادی: ماهیگیری در خطه شمال تنها یک تفریح ساده نیست و یک بخش درآمدزایی خوب محسوب می شود. شیلات و صید و صیادی انواع ماهی در نوار ساحلی آمل سبب شده تا تولید ماهیان پرورشی یک پتانسیل درآمدزایی بی نظیر باشد به طوری که این شهر در ۵ سال گذشته در لیست قطب شیلات ایران قرار گرفته است. اینطور که مشخص است فروش ماهی در ایام بهار یک شاخص اقتصادی بی نظیر در آمل است.

 

بانک اطلاعات مشاغل و اصناف آمل در راستای گل و گیاه: شاید این ایده که تولید و پرورش گل و گیاه منجر به سودآوری و درآمدزایی باشد به ذهن کمتر کسی خطور کند اما تولید گل و گیاهان گلخانه ای و زینتی در آمل به یکی از پروژه های بزرگ شهری تبدیل شده است و نیاز به بخش خصوصی برای پوشش مالی در این بخش سبب شده تا اشتغال زایی رنگ و آب تازه ای به خود بگیرد. اینطور که بررسی ها نشان می دهد پرورش گیاهان و درختچه ها بخش مهمی از نیازهای کشور را شامل می شود. در آمل فرصت تولید و صادرات قارچ صدفی نیز بسیار دیده می شود به طوری که این شهر به واسطه رطوبت نسبی بالایی که دارد شرایط لازم برای پرورش قارچ را فراهم ساخته است و توانسته در این زمینه به اقتصاد مردم خطه امل کمک نماید.

 

بانک اطلاعات مشاغل و اصناف آمل در پرورش پرندگان: گوشت برخی از پرندگان نایاب در آمل جنبه سودآوری بالایی را شامل شده است به طوری که پرورش شترمرغ، بلدرچین و مرغابی و غاز به نوبه خود می تواند یک موقعیت درآمدزایی خوب باشد. آمارهایی که از سوی بانک اطلاعات مشاغل و اصناف آمل به دست ما رسیده است، رقم بالایی از فروش گوشت پرندگان را شامل شده است .همینطور پرورش زنبور عسل در این شهر نیز در بخش های کوهپایه ای و دامنه های کوه البرز میانی سبب شده تا موقعیت درآمدزایی وسیع تر شود. این کار نیاز به سرمایه گذاری در قسمت کندوداری داشته و نیاز است که از زنبور عسل نگهداری شود. تولید عسل طبیعی و ارسال آن به شهرهای مختلف یکی از بخش های سرمایه گذاری ارزشمند در آمل است.

 

لیست مشاغل آمل

بانک اطلاعات مشاغل و اصناف آمل در زمینه خدمات نیز توضیحات جالبی در نظر گرفته است. در آمل فرصت قطعه بندی، بسته بندی و درجه بندی مرکبات به خصوص برای بانوان فراهم شده است. همینطور پروسه فرآوری سبزیجات از جمله پیاز و سیب زمینی نیز صورت می گیرد. درجه بندی و بسته بندی انواع سبزیجات و میوه جات و محصولات گلخانه ای نیز در آمل وجود دارد. سیلو و خشک کردن شلتوک با سرمایه اولیه کم و سودآوری خوبی همراه است.

خرید انبارهای سرد برای نگهداری محصولات کشاورزی بخش قابل توجهی از آمار بانک اطلاعات مشاغل و اصناف آمل را به خود اختصاص داده است.

 

بانک اطلاعات مشاغل و اصناف آمل در زمینه طرح های صنعتی

توسعه و تکمیل زنجیره های تولید صنعت در زمینه طیور و شیلات نیاز به بخش خصوصی برای هماهنگی کارگروهی داشته و این زنجیره در صورت طولانی بودن می تواند نتایج خوبی به همراه داشته باشد. موقعیت صادراتی برای طرح های صنعتی نیز پیشرفت خوبی داشته است به طوری که در رراستای کودهای آلی بر اساس نیاز استان نیز واحدهایی در دست احداث هستند به طوری ک واند این پروسه را با قدرت بیشتری به نتیجه برساند.

۰/۵ (۰ Reviews)
راهنما :
  • کلیه بانک های اطلاعاتی و محصولات دیگر داخل سایت بصورت مدام بروزرسانی می شود و جدیدترین نسخه در سایت قرار میگیرد
  • بدلیل گسترده بودن محصولات چنان چه موفق به یافتن محصول مورد نظر خود نبودید کافیست با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید
  • فرمت محصولات داخل سایت به 3 قسمت Excel , PDF , TXT تقسیم می شوند که در توضیحات هر محصول فرمت شرح داده شده است
  • هر گونه فروش محصولات داخل سایت BANK118 به غیر ، موجب پیگیرد قانونی خواهد شد
  • جهت پیدا کردن بهتر محصولات مورد نظر خود در سایت به صفحه لیست مشاغل ایران مراجعه بفرمایید
  • تلفن مشاوره 24 ساعته 09101972007 02166407697 رحیمی
عضویت در کانال تلگرام سایت Bank118
جهت آگاهی از به روز شدن محصولات سایت و همچنین دریافت کدهای تخفیف ویژه در کانال تلگرام ما عضو شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات ویژه
آخرین محصولات Bank118
آخرین مطالب