مشاوره و پشتیبانی
09101972007 / 09101972008
تبلیغات انبوه واتساپ
سفارشات و مشاوره 09101972007
پشتیبانی 09101972008

یکی از راه های تبلیغات برای هر شغل و یا کسب و کاری تبلیغات انبوه واتساپ است . یکی از این شبکه ها که تبلیغات در آن بسیار موثر است واتس آپ می باشد. هزینه تبلیغات در واتس آپ بسیار مناسب است اما برخی با توجه به اینکه فکر می کنند هزینه تبلیغات زیاد است از این شبکه برای تبلیغاتشان کمک نمی گیرند. البته هزینه تبلیغات انبوه واتساپ با توجه به نوع و تعداد ارسال تبلیغی که می خواهید انجام دهید متفاوت است.

اگر قصد دارید برای همیشه و بصورت رایگان با خط خودتان ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه در واتساپ انجام دهید به صفحه ربات تبلیغات واتساپ مراجعه کنید و در غیر این صورت جهت سفارش ارسال انبوه به ما به تعرفه و هزینه تبلیغات در واتساپ مراجعه کنید

ارسال پیام انبوه در واتساپ

ارسال پیام انبوه در واتساپ

همان‌طور که می‌دانید واتساپ شبکه اجتماعی پرطرف‌دار و قدرتمندی است که در حال حاضر گوی سبقت را از سایر پیام‌رسان‌ها ربوده ‌است. ارسال پیام انبوه در واتساپ شیوه تبلیغاتی مؤثری برای کسب‌و‌کارها و صاحبان مشاغل است که بازدهی بالایی دارد. در حال ‌حاضر واتس‌اپ یک شعبه تبلیغاتی مؤثر برای هنرمندان، ورزشکاران، بنگاه‌های تجاری کوچک و بزرگ و مشاغل نوپا ایجاد کرده ‌است. شاید دلیل اصلی تاثیر زیاد تبلیغات در این برنامه موبایلی در دسترس بودن آن در هر لحظه و مکان و تعداد زیاد کاربران باشد. در شرایط حاضر تعداد کاربران فعال ماهانه واتساپ 5/1 میلیارد نفر است که عدد قابل‌توجهی برای فعالان اقتصادی به ‌نظر می‌رسد.

ارسال پیام انبوه در واتساپ شیوه تبلیغاتی مؤثری برای کسب‌وکارها و صاحبان مشاغل است که بازدهی بالایی دارد. از همان ابتدای ظهور واتساپ امکان ارسال پیام همگانی یکی از مهم‌ترین مزایای آن بود. این ویژگی برای صاحبان مشاغل که به‌دنبال راه‌های برندسازی مؤثر هستند، مزیت بزرگی برای ایجاد تعامل و ارتباط با مخاطبان به شمار می‌رود.. این پیام ها در قالب اطلاعیه، نظرسنجی و پیام‌های تبلیغاتی تأثیر زیادی بر معرفی و فروش کالا و خدمات دارد. با وجود اینکه چنین قابلیتی اهمیت فراوانی برای پیشرفت کسب‌وکارها دارد، اما این برنامه برای پیشگیری از فرستادن پیام‌های اسپم یا هرز نامه محدودیت‌هایی برای ارسال پیام‌های فراگیر در نظر گرفته گرفته است. اینجاست که اگر صاحبان مشاغل حقیقی و حقوقی از مبادی صحیح برای ارسال پیام انبوه وارد نشوند، ممکن است مشکلاتی برای حساب کاربری شان ایجاد شده و حتی مسدود شود. در نتیجه مسیر ارتباطی با مخاطبان شان را از دست بدهند.

در دنیای مجازی امروزی هیچ عاملی به اندازه ارسال پیام خصوصی در شبکه اجتماعی واتساپ نمی‌تواند افراد را به خواندن پیام ترغیب کند. به کارگیری راهکار ارسال پیام انبوه در واتساپ شیوه تبلیغاتی مؤثری برای کسب‌وکارها و صاحبان مشاغل است که بازدهی بالایی دارد. ضمنا امکان ارسال متن طولانی به همراه ویدیو یا تصویر را فراهم می کند. این نوع تبلیغات بیش از 90 درصد موثرتر از ارسال پیام کوتاه است که افراد حتی گاهی آنها را باز نمی کنند. در شیوه ارسال پیام در واتساپ می‌توانید مخاطبانتان را به گروه های مختلف تقسیم بندی کنید و برای هر گروه پیام های اختصاصی ارسال کنید. درضمن برای مخاطبانی که نسبت به کالا و خدمات شما تمایل نشان داده اند، پیام های ویژه تبلیغاتی بفرستید.

ارسال پیام انبوه در واتساپ شگردی متفاوت و کارساز برای تبلیغات، اطلاع رسانی، برند سازی، رزومه سازی و نظر سنجی شرکتها و کسب و کارهاست. اگر شما هم از صاحبان بیزینس ها و کسب و کارهای کوچک و بزرگ هستید، احتمالا تا به حال از تبلیغات ارسال پیامک انبوه استفاده کرده اید. همانطور که می دانید دوره پیامکهای تبلیغاتی دیگر تمام شده و خیلی از افراد حتی چنین پیام هایی را نخوانده حذف می کنند. اما پلتفرم واتساپ دنیای جدید به روی کسب و کارها باز کرده است که می توانند با هزینه های مناسب، تبلیغات سراسری انجام دهند. این روزها همه افراد گوشی همراه دارند که روی همه آنها اپ واتساپ نصب شده است. مخاطبان واتساپ بسیار زیاد و در دسترس هستند چرا که هر لحظه موبایل شان را چک می کنند.

اگر قصد دارید درباره تبلیغات واتساپ اطلاعا کامل تری کسب کنید به شما پیشنهاد می شود از صفحه واتساپ مارکتینگ دیدن فرمایید .

 

امکان تبلیغات موثر در واتساپ

امکان تبلیغات موثر در واتساپ

شما می توانید در ارسال پیام انبوه در واتساپ حتی متن های طولانی به همراه ویدیو و تصویر به تعداد زیادی از مخاطبان تان ارسال کنید. بازدهی زیاد اطلاع رسانی در واتساپ موجب شده همه کسب و کارها به این برنامه همگانی و تعاملی روی بیاورند. در این شرایط به گستره زیادی از مخاطبان و مشتریان دسترسی خواهند داشت و برای مخاطبان متمایل برای خرید، تبلیغات ویژه انگیزشی ارسال می کنند. به دلیل همین کارایی برتر و ارتباط نزدیک تر در واتساپ خیلی از برندها و شرکتها برای افزایش فروش به آن روی آورده و برای تبلیغات برنامه ریزی می کنند. تبلیغ در واتساپ باید کاملا هوشمندانه و با احتیاط انجام شود چرا که این برنامه محدودیت های سخت گیرانه ای را برای پیام های هرزنامه قائل شده است. بنابراین باید از مبادی معتبر برای ارسال ارسال پیام انبوه در واتساپ بهره ببرید.

تبلیغات واتساپ

تبلیغات واتساپ

آیا میدانستید تبلیغات واتساپ، جزو قدرتمندترین ابزار دیجیتال مارکتینگ و پربازدیدترین روش بازاریابی آنلاین در جذب مشتری است؟ در واتساپ می ‌توان مانند سایر شبکه‌ های اجتماعی برای کسب و کار خود تبلیغات انجام دهید و نباید نقش آن را در جذب مشتری دست ‌کم گرفت.

در این مقاله به مزایای تبلیغات واتساپ و مراحل ایجاد حساب تجاری خواهیم پرداخت و در نهایت بهترین راهکار برای پیشگیری از ریپورت شدن را نیز برای شما بیان می ‌کنیم. بنابراین اگر صاحب کسب و کار خود هستید و یا حتی در شغل معلمی و استادی مشغول به فعالیت هستید، خواندن این مقاله به شما پیشنهاد می ‌شود. زیرا در مدت کوتاهی قادر هستید به صورت انبوه پیام را به تعداد زیادی از کاربران، دانش آموزان یا دانشجویان خود ارسال کنید.

 

مزایای تبلیغات واتساپ

  1. 1. تبلیغات واتساپ ارزان و صرفه اقتصادی دارد. به همین علت هزینه‌ های بالایی را متحمل نخواهید شد و تنها هزینه شما، برای نیروی انسانی است که باید به پیام‌ ها پاسخ دهد.
  2. واتساپ خلوت‌ ترین محیط جهت تبلیغات آنلاین است و تنها چیزی که کاربران روی آن تمرکز می ‌کنند، تبلیغ شما خواهد بود.
  3. تبلیغات در واتساپ و با شماره خودتان این امکان را می‌ دهد که مشتریان به صورت مستقیم با خود شما ارتباط برقرار کنند. به این‌ صورت می ‌توانید در مورد خدمات ‌تان بهترین مشاوره را بدهید.
  4. مردم می‌ دانند که برخلاف دیگر شبکه‌ های اجتماعی آنلاین، تبلیغات دروغین در واتساپ انجام نمی ‌شود‌؛ بنابراین بدون نگرانی به شما و محصولاتتان اعتماد می ‌کنند. ناگفته نماند در این نوع تبلیغات نیازی به کاتالوگ و بسیاری دیگر از تبلیغات هزینه بر نیست.

جالب است بدانید که تبلیغات واتساپ می تواند یک تبلیغ موثر باشد. البته به شما بگویم تمام پیام رسان ها  ) تلگرام، واتساپ و…) رسالت شان انتقال دادن پیام از شما عزیزان به مخاطبین تان می باشد.

شما در واتساپ به طور مستقیم با اشخاص در ارتباط می باشید. تبلیغات شما روی پی وی مخاطبان شما نمایش داده می شود و هر وقت بتوانند شما را می بینند. تبلیغات های شما بر روی واتساپ مخاطبان خواهد ماند و به هیچ عنوان حذف نمی شود، مگر اینکه خودشان مایل نباشند تبلیغات شما را ببینند و پاک کنند. پس تبلیغات شما در این برنامه در هر شرایطی دیده می شود.

 

بهترین راهکار برای پیشگیری از ریپورت شدن

تبلیغات در واتساپ به صورت انبوه، نیازمند سیم کارت ‌های متعددی است. زیرا با هر سیم کارت تعداد محدودی پیام قابل ارسال خواهد بود. در غیر این‌ صورت سیم ‌کارت ریپورت می ‌شود. برای جلوگیری از مسدود شدن اکانت‌ ها، بهترین کار استفاده از پنل‌ های پیامکی است. با بهره‌ گیری از این پنل‌ ها قادر هستید در کوتاه ‌ترین زمان  میلیون ‌ها پیام ارسال کنید.

روش های تبلیغات در واتساپ

روش های تبلیغات در واتساپ

یکی از راهکار های مناسب جهت جلب نظر مشتری و افزایش سود استفاده از روش های نوین تبلیغاتی می باشد. از بین انواع روش های تبلیغاتی موثر نوین می توان به تبلیغات از طریق شبکه های اجتماعی مجازی یا پیام رسان ها اشاره کرد. پیام رسان واتساپ به دلیل میزان بالای کاربران یکی از بهترین بستر ها جهت بازاریابی محسوب می شود. با کسب اطلاع در مورد روش های مختلف تبلیغات در واتساپ می توان به بهترین نحو از این پیام رسان محبوب بهره برد.

تبلیغات واتساپی، روشی نوین و تاثیر گذار برای معرفی کسب و کار ها در فضای مجازی می باشد. این روش نیز مانند سایر روش های تبلیغاتی تاثیر مستقیمی بر بازدهی مشاغل دارد و باید از تکنیک های مناسبی برای افزایش کارآمدی آن، استفاده نمود.

از بین بهترین پیام رسان های اجتماعی جهت تبلیغات موثر می توان به پیام رسان واتساپ اشاره کرد. ارسال پیام تبلیغاتی به چت خصوصی کاربران از روش های تبلیغات در واتساپ می باشد. از طرف دیگر جهت تبلیغ کالا و خدمات در واتساپ می شود اقدام به ارسال پیام در گروه های واتساپی نمود. از دیگر روش های تبلیغات در واتساپ ایجاد اکانت بیزینس واتساپ و اتصال آن به فیسبوک و اینستاگرام می باشد.

تبلیغات در واتساپ نوعی بهینه سازی هزینه و زمان است. شما در محیط بکر و پرمخاطبی پیام ارسال می کنید که بازدهی چند برابری نسبت به پیام کوتاه دارد. با این شیوه با تعداد زیادی از مشتریان ارتباط می گیرید و مطابق توقعات و خواسته های شان ویدیو یا عکس محصول و خدمات می فرستید در نهایت بازخوردهای آنها را دریافت خواهید کرد. حتی می توانید مخاطبانتان را دسته بندی کرده و تنها به گروه هایی از آنها پیام بفرستید.

سفارش ارسال انبوه

اگر نیاز دارید تعداد بسیار زیادی در روز برای شماره مخاطبین خود ارسال پیام تبلیغاتی در واتساپ ارسال کنید ما این امر را به بهترین شکل برای شما انجام می دهیم حتی پس از ارسال دلیوری دقیق هم برای شما ارسال می کنیم

ارسال پیام تبلیغاتی واتساپ توسط ربات هوشمند

شاید نیاز داشته باشید با خط های شخصی خودتون روزانه از هر خط تا 1000 پیام تبلیغاتی در واتساپ برای مخاطبینتون ارسال کنید . ما به شما استفاده از ربات تبلیغات واتساپ بانک 118 را پیشنهاد می دهیم

ارسال پیام انبوه توسط ربات فایل اکسل

گروه برنامه نویسی ما ربات واتساپ را تحت فایل اکسل تهیه و تنظیم کرده است که وظیفه ارسال پیام های انبوه را انجام می دهد . کافیست شماره ها را به همراه اطلاعات دیگر در فایل اکسل تنظیم کنید و روی دکمه ارسال کلیک کنید . لازم به ذکر است اگر ارسال های شما در روز کمتر از 200 عدد می باشد این روش پیشنهاد می شود

چرا باید تبلیغات انبوه واتس آپ انجام داد ؟

چرا باید تبلیغات انبوه واتس آپ انجام داد ؟

یکی از پیام رسان هایی که در ایران بسیار پرطرفدار است واتس آپ می باشد که حتی این پیام رسان بعد از فیلتر شدن تلگرام محبوبیت بیشتری نیز پیدا کرد بنابراین برای تبلیغات انبوه در ایران به دلیل اینکه خیلی از افراد اینستاگرام، توییتر و یا ... ندارند بهترین گزینه واتس آپ است.
تبلیغات به صورت فردی و ارسال پیامک هایی که داخل کانتکت هستند برای تبلیغات مناسب نیستند در اینجاست که ذهن ها به سمت تبلیغات انبوه واتس آپ می رود که صد در صد روی هر کسب و کاری تاثیر می گذارد. این تبلیغات در واتس آپ چه یک پیام باشد چه پیام های انبوه هزینه ای برای افراد ندارد و این خود مزیتی است که برتری واتس آپ را نسبت به پیامک ثابت می کند. اما فراموش نکنید که هر پیام رسانی مانند واتس آپ دارای محدودیت هایی هستند که باید به آنها احترام گذاشت و به هیچ عنوان دلسرد نشد. البته تمامی این محدودیت ها برای راحتی کاربران واتس آپ است. در نهایت از بزرگترین مزیت های تبلیغات انبوه واتس آپ می توان به داشتن ارتباط مستقیم با کاربران اشاره کرد. 

بهترین روش برای تبلیغات در واتساپ چیست ؟

بهترین روش برای تبلیغات در واتساپ چیست ؟

تبلیغات در واتس آپ به روش های مختلف مانند پیامک، لینک، فیلم و یا پادکست و ... می باشد اما رایج ترین و بهترین روش تبلیغات پیامک است که برای کاربران هدف ارسال شود به نوعی این پیامک ها همان آگهی های تبلیغاتی هستند. با توجه به اینکه تبلیغات در واتس آپ به صورت پیامک از نوع آسان ترین آنها است خود افراد به شخصه می توانند بدون پرداخت هیچ هزینه ای به شرکت های تبلیغاتی جانبی انجام دهند اما برخی دیگر به دلایل مختلف مانند مشغله کاری و یا ... به دنبال افرادی برای اینکار هستند که با پرداخت هزینه های بسیار کمی برخلاف پیام رسان های دیگر می توانند تبلیغات را انجام دهند.
اهمیت این پیام ها در واتس آپ به این دلیل است که کاربران بیشتر از گروه ها و یا کانال ها به پیام های خصوصی خود توجه می کنند. نکته ای که در این تبلیغات پیامکی وجود دارد متن پیام های شما می باشد زیرا این پیام ها باید به گونه ای باشد که مخاطبان را مشتاق به بازدید از سایت، گروه و یا هر صفحه کاری که دارید کند و به نوعی باید مانع از ریپورت شدن خود شوید.

ارسال پیام گروهی در واتساپ برای تبلیغات

ارسال پیام گروهی در واتساپ برای تبلیغات

یکی از ویژگی های خوبی که پیام رسان واتس آپ برای صاحبان مشاغل دارد و بسیار برای تبلیغات انبوه واتس آپ کاربردی امکان ارسال پیام گروهی هست. افراد مختلف برای تبلیغات، نظرسنجی‌ و اطلاعیه‌ ها از این روش ارسال پیام برای شناساندن کالای خود استفاده می کنند. البته ارسال انبوه پیامک در پیام رسان واتس  آپ به همین راحتی هم نیست چون برای جلوگیری از ارسال هرزنامه (spam) محدودیت‌ هایی برقرار کرده است یکی از راه هایی که بتوانید راحت تر ارسال تبلیغات داشته باشید داشتن شماره بیزینسی است. در نهایت نکته مهمی که وجود دارد دانستن روش درست استفاده از این پیام رسان است که به مشکلی دچار نشوید.

چگونگی انجام تبلیغات واتساپی

چگونگی انجام تبلیغات انبوه واتساپ

افزایش روز افزون مخاطبان شبکه های مجازی به نرم افزار واتساپ، این پیام رسان را به یکی از پربازده ترین و مهم ترین بستر برای تبلیغات تبدیل کرده است. اهمیت تبلیغات واتساپی به اندازه ای زیاد است که امروزه اکثر افرادی که دارای مشاغل آنلاین هستند، به انجام آن ها روی آورده اند. متداول ترین روشی که برای انجام تبلیغات در این پیام رسان، استفاده می شود، ارسال بنر های تبلیغاتی و آگهی ها به صورت خصوصی می باشد. بدین معنی که آگهی ها را به طور مستقیم به اکانت شخصی افراد ارسال نمایید. این امر بسیار زمانبر می باشد و ممکن است که از سوی مخاطبان، گزارش اسپم را دریافت کنید. همچنین احتمال بلاک شدن دائمی اکانت شما نیز وجود خواهد داشت. از این جهت لازم است تا برای برطرف کردن باگ های واتساپ در زمینه تبلیغات از روش ها و ترفند های مهمی استفاده کنید.

نکات مهم انجام تبلیغات در واتساپ به صورت کارآمد

نکات مهم انجام تبلیغات در واتساپ به صورت کارآمد

اهمیت انواع تبلیغات واتساپی موجب شده تا ترفند هایی برای مقابله با باگ ها و چالش های تبلیغاتی در این بستر به وجود آید. توجه داشته باشید که یکی از کارآمد ترین روش های تبلیغات در واتساپ، استفاده از ربات ها می باشد. استفاده از ربات ها، اکانت شما را از مسدود شدن حفظ می کند و همچنین می تواند تعداد بالایی پیام را در کوتاه ترین زمان برای اکانت شخصی افراد ارسال کند. ارسال پیام های تبلیغاتی به اکانت های شخصی، بهترین روش تبلیغات می باشد، زیرا که مخاطبان به پیام های شخصی توجه بیشتری نشان می دهند.
همچنین بهتر است که از اپلیکیشن واتساپ بیزینس برای انجام امور تبلیغاتی استفاده کنید، زیرا که این نرم افزار به صورت اختصاصی برای این منظور ارائه شده و برخلاف واتساپ معمولی، دارای باگ های تبلیغاتی نیست. علاوه بر این، باید متن تبلیغاتی خود را به گونه ای آماده کنید که پاسخگوی برخی از سوالات اولیه مخاطبان باشد. استفاده از تکنیک های روانشناسی نیز تاثیر بسزایی در افزایش بازدهی تبلیغات در بستر واتساپ، خواهد داشت. تهیه و خریداری بانک شماره تلفن نیز می تواند در معرفی گسترده کسب و کار شما، موثر واقع شود.

روش های ضعیف تبلیغات انبوه واتساپ

روش های ضعیف تبلیغات انبوه واتساپ

یکی از دیگر روش های انجام تبلیغات در واتساپ، ارسال بنر های تبلیغاتی در گروه ها می باشد. این روش با این که روش آسانی به نظر می رسد، اما یکی از روش های ناکارآمد تبلیغات واتساپی می باشد. زیرا که پیام های تبلیغاتی شما در گروه ها، در بین سایر پیام ها قرار می گیرد و توجه مخاطبان به سوی آن جلب نخواهد شد. علاوه بر این، ارسال پیام های تبلیغاتی در گروه ها ممکن است که اخراج شما را به همراه آورد.
استفاده از قابلیت برودکست نیز به عنوان یکی دیگر از روش های تبلیغاتی ناکارآمد در واتساپ شناخته می شود. زیرا که با استفاده از این قابلیت، تنها توانایی ارسال پیام با محدودیت حداکثر ۲۵۶ نفری را خواهید داشت و این که افراد پیام گیرنده حتما باید در لیست مخاطبان شما قرار گرفته باشند. این محدودیت ها، روش برودکست را برخلاف عقیده اکثریت، ناکارآمد کرده است.

روش های ضعیف تبلیغات انبوه واتساپ

روش های ضعیف تبلیغات انبوه واتساپ

یکی از دیگر روش های انجام تبلیغات در واتساپ، ارسال بنر های تبلیغاتی در گروه ها می باشد. این روش با این که روش آسانی به نظر می رسد، اما یکی از روش های ناکارآمد تبلیغات واتساپی می باشد. زیرا که پیام های تبلیغاتی شما در گروه ها، در بین سایر پیام ها قرار می گیرد و توجه مخاطبان به سوی آن جلب نخواهد شد. علاوه بر این، ارسال پیام های تبلیغاتی در گروه ها ممکن است که اخراج شما را به همراه آورد.
استفاده از قابلیت برودکست نیز به عنوان یکی دیگر از روش های تبلیغاتی ناکارآمد در واتساپ شناخته می شود. زیرا که با استفاده از این قابلیت، تنها توانایی ارسال پیام با محدودیت حداکثر ۲۵۶ نفری را خواهید داشت و این که افراد پیام گیرنده حتما باید در لیست مخاطبان شما قرار گرفته باشند. این محدودیت ها، روش برودکست را برخلاف عقیده اکثریت، ناکارآمد کرده است.

ارسال پیام به چت خصوصی کاربران واتساپ

ارسال پیام به چت خصوصی کاربران واتساپ

از میان روش های تبلیغات در واتساپ می توان به ارسال پیام تبلیغاتی به چت خصوصی کاربران در واتساپ اشاره کرد. از آنجایی که افراد به پیام های خصوصی در واتساپ اهمیتی بیشتری می دهند ارسال پیام تبلیغاتی به اکانت های خصوصی نتیجه بخش خواهد بود. استفاده از این روش تبلیغی دشواری هایی دارد که از آن جمله می توان به دشوار بودن ارسال پیام خصوصی به انبوه کاربران واتساپ اشاره کرد. با وجود ربات ها و نرم افزارهایی که کار ارسال پیام خصوصی به کاربران واتساب را فراهم آورده اند این مشکل تا حد زیادی تعدیل شده است.
از دیگر دغدغه های افراد جهت ارسال پیام تبلیغاتی به چت خصوصی کاربران واتساپ محدودیت ارسال پیام در یک روز می باشد. طبق مقررات موجود از یک اکانت واتساپ روزانه امکان ارسال 100 پیام به افراد ناشناس وجود دارد. برای تبلیغات وسیع در واتساپ می توان به اکانت خصوصی افراد آشنا پیام داد که محدودیتی به همراه ندارد. با این حال برای دریافت نتیجه مطلوب و تبلیغ گسترده تر می شود از چندین اکانت واتساپ برای ارسال پیام به افراد ناشناس بهره برد. ارسال پیام از چندین اکانت واتساپ به چت خصوصی افراد ناشناس از طریق ربات های مخصوص انجام می شود.

متصل نمودن اکانت بیزینس واتس آپ به شبکه های اجتماعی با هدف تبلیغات واتساپی

علارغم اینکه نمی توان به صورت مستقیم در واتساپ به تبلیغات پرداخت، اما می توان با هدف جستجوی مخاطب و یا ارسال پیام در واتساپ اقدام به ایجاد کمپین تبلیغاتی در اپلیکیشن WhatsAPP business نمود. در این روش اپلیکیشن WhatsAPP business به اکانت فیس بوک و اینستاگرام متصل می شود که تبلیغات یا خدمات مورد نظر فرد به اشتراک گذاشته شده است. کاربران با ورود به اینستاگرام یا فیس بوک و کلیک بر روی تبلیغات به واتساپ و اپلیکیشن WhatsAPP business هدایت می شوند و امکان چت و گفتگو بین طرفین فراهم می آید.

ارسال پیام در گروه های واتساپی

از دیگر روش های تبلیغات در واتساپ که جزء روش های آماتوری به حساب می آید ارسال پیام تبلیغاتی در گروه های واتساپی می باشد. برای تبلیغ از طریق گروه های واتساپی به صورت گسترده باید از ربات های مربوطه استفاده نمود. از دشواری های این روش تبلیغی می توان به حذف پیام و remove شدن توسط ادمین از گروه در صورت عدم هماهنگی اشاره کرد. از طرف دیگر آگهی ارسال شده به مرور و در بین انبوه پیام ها از دید کاربران خارج می شود.

اشتراک گذاری این صفحه
در قسمت زیر می توانید سوالات خود را مطرح کنید . در فاصله بسیار کوتاهی پاسخ داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *