اطلاعات و لیست مشاغل شهر زاهدان ( ✔️ آپدیت جدید ) شماره موبایل | اطلاعات جامع | اکسل

جهت مشاوره 24 ساعته با شماره 09101972007 - 02166407697 تماس حاصل فرمایید

جهت مشاوره 24 ساعته با شماره 09101972007 - 02166407697 تماس حاصل فرمایید

تاریخ آپدیت : ۱۳۹۹/۱۰/۱۸

نوع فایل : Excel
تعداد رکورد : 16367 عدد
پشتیبانی : مادام العمر
مشخصات فایل : نام فرد مسئول, نام فروشگاه یا مرکز, آدرس پستی, شماره موبایل, تلفن ثابت
بروزرسانی خودکار

بروز رسانی خودکار از داخل پنل کاربری به همراه ایمیل و sms اطلاع رسانی

تضمین پشتیبانی

پشتیبانی 24 ساعته محصولات از طریق تماس تلفنی و ارسال تیکت

گارانتی کیفیت

تهیه و تدوین اختصاصی کلیه محصولات موجود در سایت بانک 118

آپدیت محصولات

بازدید کننده محترم کلیه محصولات موجود در سایت Bank118 بصورت مداوم آپدیت می شود و آخرین نسخه در سایت قرار داده
می شود ، همچنین پس از یک بار خرید محصول مورد نظر ، از این پس در پنل کاربری خود به آپدیت های بعدی محصولات خریداری شده به صورت رایگان دسترسی دارید

جهت مشاوره و پشتیبانی در واتساپ با شماره 09101972007 در ارتباط باشید
کارشناسان ما به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما مخاطبین محترم می باشند

دریافت نمونه محصول

بازدید کننده محترم کلیه محصولات موجود در سایت Bank118 بصورت مداوم آپدیت می شود و آخرین نسخه در سایت قرار داده
می شود ، همچنین پس از یک بار خرید محصول مورد نظر ، از این پس در پنل کاربری خود به آپدیت های بعدی محصولات خریداری شده به صورت رایگان دسترسی دارید

جهت مشاوره و پشتیبانی در واتساپ با شماره 09101972007 در ارتباط باشید
کارشناسان ما به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما مخاطبین محترم می باشند

جدیدترین لیست اصناف و مشاغل شهر زاهدان

پخش ویدیو

بانک اطلاعات مشاغل و اصناف زاهدان

از نظر شرایط و اوضاع اقلیمی و جغرافیایی ۳ بخش صنعت و معدن و کشاورزی و خدمات را مورد پوشش قرار داده است.

 

بانک اطلاعات و لیست مشاغل زاهدان

بانک اطلاعات مشاغل و اصناف زاهدان در زمینه صنعت و معدن: وجود ظرفیت های معدنی و معادن منگنز در این شهر سبب شده تا رویکرد اقتصادی به بهترین نحو دنبال شود. منیزیت، کرومیت و تراورتن در لیست محصولات مهم صنعت و معدن قرار دارد به طوری که موقعیت این بخش ارزیابی شده است. وضعیت اشتغال زایی در این منطقه از نظر سازوکار پیش بینی شده است و هنوز هم ظرفیت های معدنی سنگی های تزئینی شرایط واحدهای برش سنگ و کارخانه ای را به رشد رسانده اند.

در زاهدان فضای اشتغالزایی در زمینه مرکبات و موز به رویکرد مشخصی رسیده است. صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و همینطور سایر فراورده های محصولات معدنی نیز رشد درستی داشته است. تولید شناور و کشتی های سبک و لنج های فایبرگلاس و پیشرفته نیز سهم اشتغال زایی بالایی دارد. در این شهر امکان ساخت کشتی و قایق های خصوصی و صیادی با سودآوری بالایی همراه بوده و بازارهای داخلی در این زمینه به نسبت بازارهای خارجی به رشد رسیده اند.

 

بانک اطلاعات مشاغل و اصناف زاهدان در زمینه کشاورزی: محصولات باغی که در زاهدان وجود دارد سهم ارزشمندی از فضای کشاورزی را تشکیل داده است. خرما، پسته و موز در لیست محصولاتی هستند که در وضعیت آب و هوایی گرم استوایی می توانند سودآوری خوبی داشته باشند. این شهر در زمینه دامداری و دامپروری نیز رشد زیادی داشته است. واحدهای پیشرفته پرورش دام های سبک از جمله شتر و شتر مرغ نیز وجود دارد و پیشنهادات ویژه ای برای مناطق گرم و خشک است.

زاهدان در آبزی پروری و شیلات نیز رشد مشخصی داشته است به طوری که این استان با دریای عمان مجاور بوده امکان پرورش آبزیان به روش نگهداری در قفس نیز ممکن است.

امروزه کشاورزی در مناطق گوناگون آب و هوایی به صورت صنعتی و علمی در حال گسترش است و می تواند شرایط مطلوب تری برای پرورش را در نظر بگیرد. فضای مناسب برای تولید طیف وسیعی از محصولات کشاورزی را نیز شامل شده است که در طرح های کنترل و برنامه ریزی قابل ارزیابی است.

 

بانک اطلاعات مشاغل زاهدان

بانک اطلاعات مشاغل و اصناف زاهدان در زمینه خدمات: جاذبه های طبیعی و گردشگری و همینطور خدمات هتلداری در زاهدان سبب شده تا مزیت نسبی فراهم شود و پروسه های درآمدزایی در شرایط خوبی دنبال شده باشد. مناطق کویری، ساحل دریای عمان و بندر چابهار در پروژه های جذب توریست داخلی بسیار ورود داشته است و توانسته بهترین خدمات را ارائه دهد. مشخص است که امکان جذب توریست داخلی توسط ایده های جدید گردشگری بخش مهمی را در بر گرفته است.

وجود پتانسیل و مزیت نسبی در راستای ارائه خدمات مرزی سبب شده تا زاهدان از نظر پروسه های صادراتی با افغانستان و پاکستان نیز معامله های اقتصادی خوبی داشته باشد. این شهر با دو کشور همسایه همجوار است و این موضوع سبب شده تا اشتغال زایی در زمینه ارائه خدمات به تاجران و بازرگانان صورت بگیرد و وابستگان صنعت تجارت و حمل و نقل می توانند این پروسه را به صورت رسمی به نتیجه برسانند.

 

بانک اطلاعات مشاغل و اصناف زاهدان

به واسطه واحدهای گردشگری نیز به رشد رسیده است به طوری که رستوران ها و اغذیه فروشی ها و همینطور فضاهای بازی و تفریحی و تسهیلات ورزشی و اقامتگاه ها نیز در این زمینه شانس پذیرش بالایی دارند. ایده های تفریحی در این شهر به واسطه کارآفرینان به رشد خوبی رسیده اند و می توانند از نظر بافت منطقه ای نیز قابل قبول باشند.

 

لیست مشاغل زاهدان

آمار بانک اطلاعات مشاغل و اصناف زاهدان اینطور نشان می دهد که اشتغال در بخش خدمات و بازرگانی ۴۷ درصد، در بخش کشاورزی ۲۲ درصد و در بخش صنعت به ۳۱ درصد رسیده است.

بانک اطلاعات مشاغل و اصناف زاهدان در زمینه دامداری: دامداری به واسه وضعیت اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی سبب درآمدزایی گسترده ای شده است. محصولات دامی در این شهر در گذشته با روش های سنتی رشد می کردند امروزه از روش های جدید رشد دام استفاده می شود و ظرفیت توسعه نیز به بهترین نحو دنبال می شود.

بانک اطلاعات مشاغل و اصناف زاهدان در صنایع غذایی: اشتغال پایدار و کاهش وابستگی به درآمدهای نفتی در بخش صنایع غذایی دیده می شود به طوری که سبب شده تا میزان فقر در این شهرستان کاهش یابد.

 

بانک اطلاعات مشاغل و اصناف زاهدان در صنایع دستی

بیکاری یکی از مشکلات اساسی جامعه محسوب می شود و پیامدهای اقتصادی و اجتماعی بسیاری را به دنبال دارد به این ترتیب توسعه و کسب و کارهای خانگی نیز به رشد خوبی رسیده است. افزایش تولید ناخالص داخلی سبب شده تا بازار صنایع دستی در زاهدان روتین تر از قبل دنبال شود. زمینه های اشتغال زایی در زمینه سوزن دوزی در بین بانوان بسیار روتین دنبال شده است. این هنر ظرفیت پذیرش بالایی داشته و کسب و کار های خانگی توسط زنان بررسی می شود. لباس محلی دوزی بخش مهمی از صنایع دستی زاهدان محسوب می شود. مشخص است که لباس های محلی سوزن دوزی شده در این شهر می تواند از نظر سودآوری بسیار قابل توجه باشد.

بازار فروش صنایع دستی در فضای نمایشگاهی بسیار پر استقبال است و سیاه دوزی، خامه دوزی و … در این لیست اهمیت زیادی دارند. خوشبختانه اشتغال زایی در زاهدان می تواند صرفه اقتصادی قوی داشته باشد.

بسته بندی ادویه نیز شغل مناسبی برای بانوان در بانک اطلاعات مشاغل و اصناف زاهدان اعلام شده است. 

۰/۵ (۰ Reviews)
راهنما :
  • کلیه بانک های اطلاعاتی و محصولات دیگر داخل سایت بصورت مدام بروزرسانی می شود و جدیدترین نسخه در سایت قرار میگیرد
  • بدلیل گسترده بودن محصولات چنان چه موفق به یافتن محصول مورد نظر خود نبودید کافیست با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید
  • فرمت محصولات داخل سایت به 3 قسمت Excel , PDF , TXT تقسیم می شوند که در توضیحات هر محصول فرمت شرح داده شده است
  • هر گونه فروش محصولات داخل سایت BANK118 به غیر ، موجب پیگیرد قانونی خواهد شد
  • جهت پیدا کردن بهتر محصولات مورد نظر خود در سایت به صفحه لیست مشاغل ایران مراجعه بفرمایید
  • تلفن مشاوره 24 ساعته 09101972007 02166407697 رحیمی
عضویت در کانال تلگرام سایت Bank118
جهت آگاهی از به روز شدن محصولات سایت و همچنین دریافت کدهای تخفیف ویژه در کانال تلگرام ما عضو شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات ویژه
آخرین محصولات Bank118
آخرین مطالب