بانک 118
اطلاعات و لیست سوپرمارکت های ایلام
قیمت محصول : 490,000 ریال
بروزرسانی خودکار

بروز رسانی خودکار از داخل پنل کاربری

تضمین پشتیبانی

پشتیبانی 24 ساعته محصولات از طریق تماس تلفنی

گارانتی کیفیت

تهیه و تدوین اختصاصی کلیه محصولات موجود در سایت

مشاوره و پشتیبانی
09101972007 | 09101972008

اطلاعات و لیست سوپرمارکت های ایلام

با بانک اطلاعات و لیست سوپرمارکت های ایلام مربوط به شهرهای مختلف از نظر جغرافیایی در خدمت شما هستیم.

 

اطلاعات سوپرمارکت های ایلام

اطلاعات و لیست سوپرمارکت های ایلام و شهر ایلام: سوپرمارکت های پرند، صمد، کرم الله، مواد غذایی آیلان، سبحان، پارک و حمید مربوط به منطقه چهارده دستگاه، فردوسی، عبدالهی پور، نوروزی، حدیدی، تاسوعا، نینوا، انقلاب، و اخلاق هستند. همینطور سوپرمارکت های بچه محل، بهرامی و صمد در محدوده هانی، تیر و خیام قرار دارند. محدوده سوپرمارکت های بخش شهرک آزادگان شهر ایلام، شامل سوپرمارکت بسطامی، جعفری، توحید، رحیمی کیا و جعفریان است که مربوط به خیابان های کاوه، معارف، چالیمار و … می شود. سوپرمارکت رحیمی کیا در محدوده خیابان میوه و تره بار قرار دارد و دسترسی از این بخش به فروشگاه مواد غذایی آیلان وجود دارد. همینطور سوپرمارکت سبحان نیز مربوط به خیابان دانش و بخش رازی است. سوپرمارکت رحمتی مربوط به خیابان های مفتح، پارک ملت و شهرک کشاورزی و سایر خیابان های اقبالی، کریمی و زراعتی هستند.

 

اطلاعات و لیست سوپرمارکت های ایلام مربوط به دهلران:سوپرمارکت های امید، نظری و بزرگ عبدی مربوط به خیابان های مولوی، نظری، هجرت و میثاق دهلران هستند. سوپرمارکت پیمان نزدیک به خیابان قتال، جابری، یاس کبور است. سوپر اغذیه آگرین در محدوده مرکزی شهر و نزدیک به خیابان سعدی قرار دارد و دسترسی از این سوپرمارکت به فروشگاه تختی و مجتمع مسکونی رستمی بسیار نزدیک است. از سوی دیگر سوپرمارکت اردیبهشت در محدوده شمالی بلوار بهشتی قرار دارد و دسترسی از این سوپرمارکت به مجتمع تجاری مسکونی رسمی بسیار خوب است.

در محدوده تختی نیز سوپرمارکت شبانه روزی جاندرمیان وجود دارد که به فرمانداری شهرستان دهلران استان ایلام نزدیک است. همینطور سوپرمارکت بهمنی مربوط به مناطق شیری، پاسداران، تختی و روحی است. نزدیک به پارک لایه سوپر مارکت عنبری وجود دارد که به خیابان چمران نیز متصل شده است. همینطور سوپر مارکت نظری نزدیک به خیابان های رسمی و مدرس و فارابی قرار گرفته است.

 

لیست سوپرمارکت های ایلام

اطلاعات و لیست سوپرمارکت های ایلام مربوط به آبدانان : سوپرمارکت دامداران سعادت لطفی در بخش مرکزی آبدانان قرار دارد و از طریق بلوار بهشتی شمالی، شهید ماسپی، شهید کرمی قابل دسترس است. این سوپرمارکت به بانک توسعه تعاون نیز نزدیک است.

سوپرمارکت حاج فرامرز رحیمی نزدیکترین مورد به شهرداری آبدانان است و به شبکه بهداشت و درمان نیز ختم می شود. این سوپرمارکت کمی از شهر دورتر است.

سوپرمارکت شبانه روزی سهرابی ایلیا مربوط به خیابان پانزده جنوبی آبدانان است و در بخش مرکزی شهر قرار گرفته است. فروشگاه مواد غذای و لبنیاتی ساحل نیز مربوط به پاییزان سوم، پاییزان دوم و همینطور رودخانه دو برج است این فروشگاه به سینما سابق این شهر نزدیک است.  

 

لیست سوپرمارکت های مشهور ایلام :

سوپرمارکت سبحان: ایلام، تپه خرگوشان، بلوار مدرس، خیابان سلیمانی

سوپرمارکت کرم الله: ایلام، فرودگاه قدیم، بلوار مصلی، رضا پسند

سوپرمارکت صمد: ایلام، رسالت، بلوار مدرس، خیابان رسالت، خیابان رسالت یک

سوپرمارکت بسطامی، ایلام، بلوار مدرس، خیابان بلال حبشی

فروشگاه مواد غذایی آیلان، ایلام، کانون، بلوار آزادی، خیابان آزادی نهم

سوپرمارکت سلمان فارسی: ایلام فرودگاه قدیم، بلوار مصلی، خیابان معلم، خیابان چهارم.

 

جهت خرید پکیج کامل اطلاعات سوپرمارکت های کشور روی دکمه زیر کلیک کنید

از قسمت زیر می توانید اطلاعات سوپرمارکت ها را بر اساس شهر و استان تهیه کنید | جهت مشاهده روی تصویر محصول مورد نظر کلیک کنید

یک نظر بنویسید

دریافت فایل مخاطبین تلفن همراه VCF

کاربر محترم ، فایل مخاطبین تلفن همراه هر محصولی که داخل سایت Bank118 خریداری می کنید برای شما بصورت کاملا رایگان ارسال می شود . کافیست پس از خرید ، نام محصول خریداری شده را به شماره 09101972008 در واتساپ ارسال کنید

پنل ارسال اس ام اس رایگان ویژه مشترکین

به مدت محدود با اولین خرید از سایت Bank118 یک عدد سامانه ارسال اس ام اس تبلیغاتی با کلیه امکانات همچنین پایین ترین تعرفه در کشور برای شما به صورت اتوماتیک در ایمیلتان ارسال می شود

کانال تلگرام بانک 118
پیج اینستاگرام بانک 118
اشتراک گذاری این صفحه ...
20% تخفیف به مدت محدود برای خریداری محصولات

با استفاده از کد p20 در صفحه سبد خرید می توانید  20 درصد تخفیف دریافت کنید