بانک 118
اطلاعات و لیست مصالح فروشان استان البرز
قیمت محصول : 790,000 ریال
بروزرسانی خودکار

بروز رسانی خودکار از داخل پنل کاربری

تضمین پشتیبانی

پشتیبانی 24 ساعته محصولات از طریق تماس تلفنی

گارانتی کیفیت

تهیه و تدوین اختصاصی کلیه محصولات موجود در سایت

مشاوره و پشتیبانی
09101972007 | 09101972008

اطلاعات و لیست مصالح فروشان استان البرز

با بانک اطلاعات و لیست مصالح فروشان استان البرز و شهرهای مهم این استان در خدمت شما هستیم.

 

اطلاعات و لیست مصالح فروشان استان البرز

اطلاعات و لیست مصالح فروشان استان البرز و شهر کرج: مصالح فروشی محمدی مربوط به بخش اتحاد و بلوار طالقانی کرج است و دسترسی به آن از سمت بلوار شمالی نیز فراهم شده است. مصالح فروشی قنبری مربوط به خیابان صدوقی و خیابان لقمان حکیم است. مصالح فروشی احمدی نیز در شهرک گلستان و جاده کرج قرار دارد. مصالح فروشی محمدی در بخش باغستان و بلوار امام خمینی و کوچه هفدهم شرقی نیز قرار دارد. مصالح فروشی ولی مسلمی مربوط به شهرک گلستان و جاده کرج قرار گرفته است.

فروشگاه مصالح ساختمانی بامداد مربوط به دولت آباد و بلوار نبوت و کوچه ابوسعید نهم قرار دارد. مصالح ساختمانی برادران فرجی مربوط به شهرک گلستان و جاده کرج است. مرکز پخش و فروش مصالح مربوط به جاده ملارد یک کرج است.

 

اطلاعات و لیست مصالح فروشان استان البرز

اطلاعات و لیست مصالح فروشان استان البرز و منطقه شهریار: مصالح فروشی راهنورد در منطقه زرکان و خیابان ولیعصر قرار دارد. فروشگاه مصالح ساختمانی و کاشی سرامیک کاووسی در جاده شهریار واقع شده است. فروش مصالح ساختمانی هاشمی پور مربوط به منطقه شهریار و خیابان شهید عباس بیات است.

 

لیست مصالح فروشان استان البرز

اطلاعات و لیست مصالح فروشان استان البرز و شهر مشکین دشت: مصالح فروشی شهر داوود در منطقه رکن آباد و خیابان سعدی و کوچه گلستان سوم قرار دارد. همینطور در منطقه نظر آباد نیز مصالح فروش صداقت وجود دارد که وابسته به بلوار ولایت است.

اطلاعات و لیست مصالح فروشان استان البرز به صورت تکمیلی: در باغستان کرج نیز مصالح فروشی محمدی وجود دارد که دسترسی به آن از کوچه هجدهم شرقی فراهم شده است. همینطور مصالح فروشی ولی مسلمی نیز مربوط به شهرک گلستان و جاده کرج است.

جهت مشاهده دیگر عناوین به صفحه اطلاعات مشاغل استان البرز مراجعه فرمایید

یک نظر بنویسید

دریافت فایل مخاطبین تلفن همراه VCF

کاربر محترم ، فایل مخاطبین تلفن همراه هر محصولی که داخل سایت Bank118 خریداری می کنید برای شما بصورت کاملا رایگان ارسال می شود . کافیست پس از خرید ، نام محصول خریداری شده را به شماره 09101972008 در واتساپ ارسال کنید

پنل ارسال اس ام اس رایگان ویژه مشترکین

به مدت محدود با اولین خرید از سایت Bank118 یک عدد سامانه ارسال اس ام اس تبلیغاتی با کلیه امکانات همچنین پایین ترین تعرفه در کشور برای شما به صورت اتوماتیک در ایمیلتان ارسال می شود

کانال تلگرام بانک 118
پیج اینستاگرام بانک 118
اشتراک گذاری این صفحه ...
20% تخفیف به مدت محدود برای خریداری محصولات

با استفاده از کد p20 در صفحه سبد خرید می توانید  20 درصد تخفیف دریافت کنید