بانک 118
اطلاعات و لیست فروشندگان پارچه استان البرز
قیمت محصول : 790,000 ریال
بروزرسانی خودکار

بروز رسانی خودکار از داخل پنل کاربری

تضمین پشتیبانی

پشتیبانی 24 ساعته محصولات از طریق تماس تلفنی

گارانتی کیفیت

تهیه و تدوین اختصاصی کلیه محصولات موجود در سایت

مشاوره و پشتیبانی
09101972007 | 09101972008

اطلاعات و لیست فروشندگان پارچه استان البرز

با بانک اطلاعات و لیست فروشندگان پارچه استان البرز و شهرهای مهم این استان در خدمت شما هستیم.

 

اطلاعات و لیست فروشندگان پارچه استان البرز

اطلاعات و لیست فروشندگان پارچه استان البرز و شهر کرج: پارچه سرای سالار در منطقه رجایی شهر و خیابان آزادی قرار دارد. پارچه سرای سیاوش مربوط به کوی امامیه و بلوار مطهری و بلوار میرزایی پرور است. همینطور پارچه سرای عابدی مربوط به منطقه فرخ آباد و کوچه بهشتی و کوچه ارکیده است. در منطقه برغان کرج و در محدوده بازار روز نیز پارچه سرای باقری وجود دارد. پارچه سرای پاسارد مربوط به منطقه طالقانی و بلوار طالقانی شمالی و بخش جنوبی است. در محدوده خرمدشت، جاده قزل حصار نیز پارچه سرای تقی زاده فعالیت می کند. دسترسی به این بخش از سمت بوستان سوم نیز فراهم شده است.

 

اطلاعات و لیست فروشندگان پارچه استان البرز

اطلاعات و لیست فروشندگان پارچه استان البرز و شهر فردیس: پارچه سرای عادل ارزونی در خیابان شهدای فردیس قرار دارد. پارچه و پرده طاری جمالی مربوط به خیابان شهدای فردیس بوده و مربوط به محدوده فردیس غربی است.

اطلاعات و لیست فروشندگان پارچه استان البرز و منطقه شهریار: پارچه سرای شادی در فاز یک اندیشه و خیابان بلوار دنیا مالی و میدان امام خمینی واقع شده است. پارچه طاری ترنج مربوط به فاز یک اندیشه و خیابان دنیا مالی است. پارچه کیلویی و پرده سرای سجاد مربوط به فاز یک اندیشه و بلوار ولایت و بلوار دنیا مالی است. پارچه سرای بزار باشی در محدوده خیابان بهشتی و خیابان ولیعصر قرار گرفته است.

پارچه سرای دیبا مرتضوی شعبه دوم نیز مربوط به خیابان ولیعصر و کوچه گلها است. ارزان سرای پارچه کیارش نیز در بلوار طالقانی و خیابان ارغوان چهارم قرار گرفته است.

 

لیست فروشندگان پارچه استان البرز

اطلاعات و لیست فروشندگان پارچه استان البرز به صورت تکمیلی: پارچه سرای کیارش مربوط به فاز یک اندیشه و بلوار طالقانی و خیابان ارغوان چهارم است. پارچه سرای مرتضوی نیز مربوط به فاز یک کرج است. 

جهت مشاهده دیگر عناوین به صفحه اطلاعات مشاغل استان البرز مراجعه فرمایید

از مهمترین فروشگاه های مدرن پرده حریر ، کتان و مخمل در تهران می توان به فروشگاه پرده سرای عامری در تهران اشاره نمود

یک نظر بنویسید

دریافت فایل مخاطبین تلفن همراه VCF

کاربر محترم ، فایل مخاطبین تلفن همراه هر محصولی که داخل سایت Bank118 خریداری می کنید برای شما بصورت کاملا رایگان ارسال می شود . کافیست پس از خرید ، نام محصول خریداری شده را به شماره 09101972008 در واتساپ ارسال کنید

پنل ارسال اس ام اس رایگان ویژه مشترکین

به مدت محدود با اولین خرید از سایت Bank118 یک عدد سامانه ارسال اس ام اس تبلیغاتی با کلیه امکانات همچنین پایین ترین تعرفه در کشور برای شما به صورت اتوماتیک در ایمیلتان ارسال می شود

کانال تلگرام بانک 118
پیج اینستاگرام بانک 118
اشتراک گذاری این صفحه ...
20% تخفیف به مدت محدود برای خریداری محصولات

با استفاده از کد p20 در صفحه سبد خرید می توانید  20 درصد تخفیف دریافت کنید