بانک 118
اطلاعات و لیست الکتریکی های استان البرز
قیمت محصول : 790,000 ریال
بروزرسانی خودکار

بروز رسانی خودکار از داخل پنل کاربری

تضمین پشتیبانی

پشتیبانی 24 ساعته محصولات از طریق تماس تلفنی

گارانتی کیفیت

تهیه و تدوین اختصاصی کلیه محصولات موجود در سایت

مشاوره و پشتیبانی
09101972007 | 09101972008

اطلاعات و لیست الکتریکی های استان البرز

 با بانک اطلاعات و لیست الکتریکی های استان البرز و شهرهای مهم این استان در خدمت شما هستیم.

 

اطلاعات و لیست الکتریکی های استان البرز

اطلاعات و لیست الکتریکی های استان البرز و شهر کرج: الکتریکی احمدی در منطقه عظیمیه و در بلوار طالقانی شمالی قرار دارد از سمت خیابان حسینی نیز دسترسی به این بخش امکان پذیرش است. همینطور از الکتریکی شاهچراغ مربوط به منطقه چهارصد دستگاه و خیابان ابوسعید است. الکتریکی قاسمی در منطقه کیانمهر و کنار گذر و بلوار امیرکبیر قرار گرفته است. در منطقه حیدرآباد و در خیابان نواب الکتریکی پرتو پوستر و کوچه ونوس وجود دارد. از سوی دیگر در بخش های کوی صد و ده، مصباح و چهارصد دستگاه نیز سه الکتریکی فعالیت می کنند. الکتریکی علی در منطقه قدس و نزدیک به امامزاده و بلوار حنانه واقع شده است. الکتریکی گل و کیان مربوط به فاز سه گوهردشت و رجایی شهر و بلوار طالقانی قرار دارد.

 

اطلاعات و لیست الکتریکی های استان البرز

اطلاعات و لیست الکتریکی های استان البرز و منطقه شهریار: الکتریکی دنیای برق مربوط به فاز یک اندیشه بوده و در خیابان بلوار دنیا مالی قرار دارد.

اطلاعات و لیست الکتریکی های استان البرز و شهر فردیس: الکتریکی حمید و دلند مربوط به شهرک طالقانی و بلوار طالقانی بوده و در کوی صد و ده قرار دارند. همینطور الکتریکی ساحل نیز وجود دارد که مربوط به خیابان شهدای فردیس است. مشخص است که موقعیت این بخش به نسبت سایر بخش ها متفاوت است.

 

لیست الکتریکی های استان البرز

اطلاعات و لیست الکتریکی های استان البرز و منطقه ماهدشت: الکتریکی شاهین مربوط به خیابان قائم بوده و در منطقه ماهدشت غربی واقع شده است. همینطور الکتریکی محبی و سلیمی نیز در این شهر در کوچه لاله قرار گرفته است. در بانک اطلاعات و لیست الکتریکی های استان البرز موقعیت هر شهر مشخص است.

جهت مشاهده دیگر عناوین به صفحه اطلاعات مشاغل استان البرز مراجعه فرمایید

یک نظر بنویسید

دریافت فایل مخاطبین تلفن همراه VCF

کاربر محترم ، فایل مخاطبین تلفن همراه هر محصولی که داخل سایت Bank118 خریداری می کنید برای شما بصورت کاملا رایگان ارسال می شود . کافیست پس از خرید ، نام محصول خریداری شده را به شماره 09101972008 در واتساپ ارسال کنید

پنل ارسال اس ام اس رایگان ویژه مشترکین

به مدت محدود با اولین خرید از سایت Bank118 یک عدد سامانه ارسال اس ام اس تبلیغاتی با کلیه امکانات همچنین پایین ترین تعرفه در کشور برای شما به صورت اتوماتیک در ایمیلتان ارسال می شود

کانال تلگرام بانک 118
پیج اینستاگرام بانک 118
اشتراک گذاری این صفحه ...