مشاوره و پشتیبانی
09101972007 / 02128422832
قیمت محصول : 490,000 ریال
خرید آنلاین و دریافت آنی
اطلاعات-و-لیست-مشاغل-شهر-قدس
قیمت محصول : 490,000 ریال
خرید آنلاین و دریافت آنی
مشاوره و پشتیبانی
09101972007 / 02128422832
بروزرسانی خودکار

بروز رسانی خودکار از داخل پنل کاربری

تضمین پشتیبانی

پشتیبانی 24 ساعته محصولات از طریق تماس تلفنی

گارانتی کیفیت

تهیه و تدوین اختصاصی کلیه محصولات موجود در سایت

بروزرسانی خودکار
تضمین پشتیبانی
گارانتی کیفیت

جدیدترین بانک اطلاعات اصناف و مشاغل شهر قدس

بانک اطلاعات مشاغل و اصناف شهر قدس

از سال ۲۰۱۸ تا به امروز در زمینه نمایشگاه بین المللی مسکن، شهرسازی و بازآفرینی شهری توانسته پیشنهادات جالبی را به خود اختصاص دهد. مشارکت در نمایشگاه های برگزار شده در سطح کشور و همینطور توانمندی های گروه زیادی از جوانان تحصیل کرده این پروژه را به سمت رونق بخشی کشانده است.

 

بانک اطلاعات و لیست مشاغل شهرقدس

شهردار شهر قدس بارها در سخنرانی خود به مزیت برپایی غرفه های نمایشگاهی به عنوان یک عنصر سودآور اشاره کرده است و مشخص است که بانک اطلاعات مشاغل و اصناف شهر قدس نیز این پروسه شغلی را در لیست موارد با سرمایه اولیه کم و قابل قبول در نظر گرفته است. فرصت ها و طرح های سرمایه گذاری برای جذب مشارکت های داخلی و خارجی برای دستاوردها و توانمندی های مدیریت شهر توانسته جذب سرمایه گذار را بیش از پیش فراهم سازد.

غرفه های نمایشگاهی در صورتی که به دسترسی برپا شده باشند می توانند نظم مدیریتی درستی را شامل شوند و جاذبه های بازاریابی شهری را مدنظر قرار دهند. در واقع ورود گردشگران برای شناختن شهر با اشتیاق بیشتری دنبال میشود.

 

بانک اطلاعات مشاغل و اصناف شهر قدس در راستای رقابتی: رقابت در بخش شغل و بافت شغلی این روزها در همه شهرها دیده می شود. شهر قدس متراکم ترین فضای شهری نزدیک به تهران است و تبادل اطلاعات دانش فنی خوب برای اجرای امور سبب می شود که وضعیت سرمایه گذاری بین المللی نیز در این شهر بهبود داشته باشد. استفاده از تکنولوژی های نوین به نوبه خود سهم ارزشمندی از فضای درآمدزایی برای شهر قدس را ایجاد می کند.

 

بانک اطلاعات مشاغل و اصناف شهر قدس در خصوص ۸ پروژه مشارکتی: شهر قدس در راستای باز کردن درب ورودی بخش خصوصی و سرمایه گذاران به بخش های عمرانی ۸ پروژه مشارکتی را از سوی شهرداری به تصویب نهایی رسانده است به طوری که هدف اصلی و مشترک این پروژه ها آبادانی شهر و اشتغال جوانان است. این پروژه ها در زمینه ساخت استخر برای بانوان، تخریب و بازسازی مجتمع میدان قدس با بیشترین تقاضا و سودآوری همراه بوده است. اینطور که مشخص است جهش و رشد چشمگیری در توسعه شهری وجود دارد و می تواند یکی از شاخص های درامدزا بی نظیر در کشور باشد.

 

بانک اطلاعات مشاغل شهر قدس

بانک اطلاعات مشاغل و اصناف شهر قدس بر اساس مجوزی که از سوی شورای اسلامی این دریافت کرده است، به این نتیجه رسیده است که فرصت های سرمایه گذاری بر روی اراضی شهرداری نیز وجود دارد به طوری که زمین های حاشیه جاده قدیم می تواند پروژه خوبی برای فضای تفریحی را رقم بزند. همینطور زمین جنب دانشگاه آزاد اسلامی در این شهر نیز برای فضای ورزشی و یا فضای سبز مورد ارزیابی قرار گرفته است.

محوطه پارکینگ بهشت فاطمه نیاز به مشارکت بخش مهندسی خصوصی دارد تا به صورت چند بخشی فعالیت داشته باشد. مقررات جاری شهرداری مربوط به این شرکت توانسته با واگذاری مستقیم دنبال شود. اینطور که مشخص است امکان سنجی پروژه های فوق آماده می تواند برای جوانان کارآفرین شروع درآمدزایی خوبی باشد.

 

بانک اطلاعات مشاغل و اصناف شهر قدس در راستای احداث شهربازی زیتون شهر قدس نیاز به دخالت بخش خصوصی برای سرمایه گذاری را توصیه کرده است. این شهربازی که در ابتدا با هدف کاربری بانوان مورد بررسی قرار گرفت امروزه برای عموم آزاد شده است. بخش بازی های فکری در این شهربازی هنوز با کم و کاستی های زیادی همراه است و از پیشنهادات شغلی مناسب محسوب می شود. اینطور که مشخص است. مجتمع های تفریحی و تجاری و خدمات در شهر قدس نیز هر یک در بخش خدماتی و مهندسی نیاز به پذیرش نیرو دارند.

 

بانک اطلاعات مشاغل و اصناف شهر قدس مربوط به شهرک های صنعتی: هنوز هم در بخش آسفالت شهرک های صنعتی شهر قدس کم و کاستی های زیادی دیده می شود و مشکل نظافت و مشکلات آب و برق نیز وجود دارد به طوری که حمایت از تولید و صنعتگری در این راستا بیش از پیش دیده می شود. دانشجویان شهرسازی و جاده سازی در زمینه اشتغال در این شهر ورود کرده اند و نتایج خوبی ایجاد شده است. تولید و صنعت در شهر قدس می تواند سازوکار شروع پروژهای عمرانی گسترده ای شود.

 

لیست مشاغل شهرقدس

از آنجایی که هنوز هم دوگانگی مدیریتی مربوط به شهرک های صنعتی زاگرس و گلبرگ وجود دارد مشخص است که بلاتکلیفی در این راستا باید توسط دولت بررسی شود اما بخش خصوصی نیز می تواند ورود به بخش صنعتی داشته باشد تا محدوده های مجاز زیر نظر سرمایه بخش خصوصی به نتیجه برسد. بسیاری از مراکز صنعتی در شهر قدس با مشکلات تحریم روبرو هستند و این موضوع سبب تغییر تکنیک های خط تولید شده است که می بایست از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا برای ان استفاده شود.

 

بانک اطلاعات مشاغل و اصناف شهر قدس مربوط به واحدهای صنعتی

شهرستان قدس بیش از ۱۰۰۰ واحد صنعتی به خود اختصاص داده است به طوری که شهرک خصوصی زاگرس سهم زیادی در این بخش دارد. حمایت از صنعت در این شهر می تواند وابسته به خصوصی سازی برخی از فضای تولید نتیجه بخش باشد به طوری که سود دهی و بازدهی های اقتصادی زیر نظر اصناف معتبر دنبال شود. بانک اطلاعات مشاغل و اصناف شهر قدس در زمینه صنعتی بیشتر فضای جاده های و تجاری و تفریحی را پیشنهاد می کند به طوری که فضای تفریحی برای جوانان یکی از بهترین اهداف از سوی کارآفرینان خواهد بود. اشتغال زایی در این بخش به نوبه خود ساز و کارهای روتین اقتصادی را در برگرفته است. 

0/5 (0 نظر)
490,000 ریال – خرید آنلاین

یک نظر بنویسید

پنل ارسال اس ام اس رایگان ویژه مشترکین
به مدت محدود با اولین خرید از سایت Bank118 یک عدد سامانه ارسال اس ام اس تبلیغاتی با کلیه امکانات همچنین پایین ترین تعرفه در کشور برای شما به صورت اتوماتیک در ایمیلتان ارسال می شود
دریافت فایل مخاطبین تلفن همراه VCF
( کاملا رایگان )
کاربر محترم ، فایل مخاطبین تلفن همراه هر محصولی که داخل سایت Bank118 خریداری می کنید برای شما بصورت کاملا رایگان ارسال می شود . کافیست پس از خرید ، نام محصول خریداری شده را به شماره 09101972008 در واتساپ ارسال کنید
اشتراک گذاری این صفحه
راهنما
  • کلیه بانک های اطلاعاتی و محصولات دیگر داخل سایت بصورت مدام بروزرسانی می شود و جدیدترین نسخه در سایت قرار میگیرد
  • بدلیل گسترده بودن محصولات چنان چه موفق به یافتن محصول مورد نظر خود نبودید کافیست با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید
  • فرمت محصولات داخل سایت به 3 قسمت Excel , PDF , TXT تقسیم می شوند که در توضیحات هر محصول فرمت شرح داده شده است
  • هر گونه فروش محصولات داخل سایت BANK118 به غیر ، موجب پیگیرد قانونی خواهد شد
  • جهت پیدا کردن بهتر محصولات مورد نظر خود در سایت به صفحه لیست مشاغل ایران مراجعه بفرمایید
  • تلفن مشاوره 24 ساعته 09101972007 02166407697 رحیمی
عضویت در کانال تلگرام سایت Bank118
جهت آگاهی از به روز شدن محصولات سایت و همچنین دریافت کدهای تخفیف ویژه در کانال تلگرام ما عضو شوید
ارتباط مستقیم در واتساپ
مکالمه را شروع کنید
برای چت در واتساپ فردی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید