اطلاعات و لیست مشاغل شهر بیدستان ( ✔️ آپدیت جدید ) شماره موبایل | اطلاعات جامع | اکسل

مرجع اطلاعات اصناف و مشاغل کشور

اطلاعات بروز مخاطبان و مشتریان خود را از ما بخواهید

تلفن تماس : 09101972007 رحیمی

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
<span itemprop="name">اطلاعات و لیست مشاغل شهر بیدستان</span>
مشخصات فایل
تعداد رکورد255 عدد
حجم فایل5 MB
نوع فایلExcel
پشتیبانیدارد
نام فرد مسئولدارد
نام فروشگاه یا مرکزدارد
آدرس پستیدارد
شماره موبایلدارد
تلفن ثابتدارد
تعداد بازدید 47بازدید
قیمت محصول 19000 تومان

بانک اطلاعات اصناف شهر بیدستان به مجموعه‌ای از اطلاعات گردآوری شده در خصوص لیست و عناوین مشاغل فعال در آن استان،  آدرس و ارائه مشخصات دقیق محل کار و یا صنف مورد نظر، نام خانوادگی موسس، مدیر، کارآفرین و یا سمت نخست صنف،  آدرس کد پستی محل کار،  شماره تلفن ثابت و شماره تلفن همراه  تعریف شده در خصوص فعالیت صنفی آدرس پست الکترونیکی مرتبط با مشاغل گفته می شود.  امروزه این اطلاعات به شکل جامع و کامل در پکیج های الکترونیکی و مجازی،  توسط بسیاری از سایت های معتبر در این زمینه مانند بانک اطلاعات ۱۱۸ در اختیار متقاضیان قرار داده می شود.

اطلاعات و لیست مشاغل شهر بیدستان

بروزترین و گسترده ترین آرشیو کامل بانک اطلاعات اصناف شهر بیدستان | برای اولین بار در کشور جمع آوری انحصاری اطلاعات و لیست مشاغل شهر بیدستان توسط سایت Bank118

بانک اطلاعات اصناف و مشاغل

  در گذشته، اطلاعات مربوط به اصناف و مشاغل مختلف سراسر کشور، در قالب کتاب، بروشور و مطبوعات در اختیار  کاربران قرار گرفته و دسترسی به تمامی این اطلاعات، امری دشوار و در برخی شرایط غیر ممکن تلقی می گردید.  امروز تاسیس و راه اندازی مراجع و پایگاه های اطلاع رسانی، با عناوین کلی بانک اطلاعات اصناف و مشاغل،  توانسته است بسیاری از مشکلات موجود در این زمینه را مرتفع نموده و با ارائه مشخصات در خصوص داده های فروش اینترنتی، اطلاعات خرید مشتری و داده های تلفن همراه، زمینه‌ساز تعامل موفق و ثمربخش در خصوص افزایش رونق کسب و کار به شمار آید.

مشخصات موجود در بانک اطلاعات و لیست مشاغل شهر بیدستان شامل :

تلفن ثابت | نام کسب و کار  | نام فرد مسئول  | آدرس پستی | شماره همراه | همچنین به تفکیک کامل و فرمت این پکیج بصورت اکسل و کاملا قابلیت سورت و جستجو بر اساس شغل و… را دارا می باشد . با تهیه این محصول می توانید ارسال اس ام اس تبلیغاتی و یا بازاریابی تلفنی هدفمند خود را از همین امروز شروع کنید | همچنین هر ۵۰ روز یکبار بانک اطلاعات مشاغل شهر بیدستان بروزرسانی می شود و با یک بار خرید در پنل کاربری خود در سایت Bank118 به آپدیت های بعدی دسترسی خواهید داشت .

گروه پشتیبانی سایت Bank118 با سالها تجربه در امر تهیه و تدوین بانک های اطلاعاتی مشاغل در راستای احترام به شما بازدیدکننده و کاربر محترم ، تمامی توان خود را به کار برده است تا بتواند اطلاعات بروز و گسترده ای از بانک اطلاعات اصناف شهر بیدستان را در سایت قرار دهد .

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات و لیست مشاغل شهر بیدستان تقریبا شامل ۴۰۰ عنوان دسته صنفی می شود که به صورت کامل و تفکیک شده در این پکیج قرار داده شده است | مهمترین نکته جهت تهیه اطلاعات و لیست مشاغل شهر بیدستان بروز بودن و اطلاعات کامل می باشد ، همچنین موجود بودن شماره موبایل مدیران اطلاعات و لیست مشاغل شهر بیدستان بسیار دارای اهمیت می باشد .

اطلاعات اصناف شهر بیدستان

امروزه تمامی اطلاعات مذکور در خصوص اصناف و مشاغل مختلف به شکل پکیج های استانی گردآوری، طبقه بندی و ارائه می شود.  اطلاعات اصناف شهر بیدستان در سه زمینه اصلی از جمله لیست و یا دایرکتوری مشاغل و اصناف،  بانک موبایل مشاغل و ایمیل مشاغل شهر بیدستان توسط مجموعه از افراد متخصص و قابل اعتماد از منابع معتبری جمع آوری گردیده و در اختیار متقاضیان این استان و تمامی استان های کشور قرار داده می‌شود. استفاده از این اطلاعات اهمیت بسیار زیادی داشته و کمک غیر قابل اغماضی به حل مشکلات موجود در زمینه کاریابی، بازاریابی و گسترش بازار فروش محصولات مختلف خواهد نمود.

هدیه پس از خریداری شماره موبایل اصناف شهر بیدستان

پس از خریداری این پکیج ، سایت Bank118 یک عدد سامانه ارسال اس ام اس تبلیغاتی به همراه امکانات کامل به ارزش ۲۸۵۰۰۰ تومان بصورت هدیه و کاملا رایگان با پایین ترین تعرفه در کشور با آموزش و پشتیبانی کامل را تقدیم شما می کند . پس از تهیه پکیج بانک اطلاعات اصناف شهر بیدستان جهت دریافت سامانه خود با شماره ۰۹۱۰۱۹۷۲۰۰۷ تماس حاصل فرمایید

بانک موبایل مشاغل کشور

لیست مشاغل شهر بیدستان

لیست و بانک اطلاعات اصناف جامع مشاغل و اصناف این شهرستان و یا اصطلاحا دایرکتوری مشاغل، در زمینه کلیه مشاغل فعال در این بخش تهیه شده و یک سیستم قدرتمند در خصوص ارتباطات آینده دار کاری و کسب درآمدزایی بیشتر به شمار می آید. استفاده از اطلاعات موجود در این زمینه، از مهم ترین و اصلی ترین پیش درآمدهای موفقیت در بازار تبلیغات محسوب می شود. لیست مشاغل این شهرستان توسط مسئولین اصلی صنف و یا سهامداران کارخانه جات تولید کننده محصولات مختلف نیز در اختیار سایت ها و پایگاه های اطلاع رسان مانند بانک ۱۱۸ قرار گرفته و با منظور معرفی تولیدات و گسترش ورود آن ها به بازار عرضه و تقاضا، در اختیار توزیع کنندگان و یا فروشندگان مرتبط با صنف مورد نظر قرار داده می شوند.

منبع جمع آوری شماره موبایل شهر بیدستان

روش جمع آوری این محصول از شرکت ها و سایت هایی که با مشاغل گسترده در این شهر فعالیت می کنند می باشد | جهت دریافت نمونه این محصول می توانید با شماره ۰۹۱۰۱۹۷۲۰۰۷ ( واتساپ ) در ارتباط باشید | جهت پشتیبانی و مشاوره ۲۴ ساعته با شماره ۰۹۱۰۱۹۷۲۰۰۸ تماس حاصل فرمایید

در هر زمینه ای که فعالیت می کنید افزایش فروش و ارائه خدمات شما را تضمین میکنیم 

کافیست با مشاورین ما بصورت ۲۴ ساعته تماس حاصل فرمایید

همیشه در کنار شما هستیم

به توسعه کسب و کار خود بیاندیشید ؛ دلسوزانه از آن محافظت خواهیم کرد 

شما هم دیدگاهی ارسال کنید

کلیه بانک های اطلاعاتی و محصولات دیگر داخل سایت بصورت مدام بروزرسانی می شود و جدیدترین نسخه در سایت قرار میگیرد

بدلیل گسترده بودن محصولات چنان چه موفق به یافتن محصول مورد نظر خود نبودید کافیست با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید

فرمت محصولات داخل سایت به 3 قسمت Excel , PDF , TXT تقسیم می شوند که در توضیحات هر محصول فرمت شرح داده شده است

هر گونه فروش محصولات داخل سایت BANK118 به غیر ، موجب پیگیرد قانونی خواهد شد

تلفن مشاوره 24 ساعته 09101972007 - 09101972008 رحیمی

محصولات مرتبط