بانک 118
اطلاعات شهرک های صنعتی تهران
قیمت محصول : 3,900,000 ریال
بروزرسانی خودکار

بروز رسانی خودکار از داخل پنل کاربری

تضمین پشتیبانی

پشتیبانی 24 ساعته محصولات از طریق تماس تلفنی

گارانتی کیفیت

تهیه و تدوین اختصاصی کلیه محصولات موجود در سایت

مشاوره و پشتیبانی
09101972007 | 09101972008

در فایل نمونه شماره موبایل ها کم نمایش داده می شود . در فایل اصلی بصورت کامل می باشد . جهت بزرگنمایی روی تصویر نمونه کلیک کنید .

 بانک اطلاعاتی شهرک های صنعتی ایران

بانک اطلاعاتی شهرک های صنعتی ایران

بانک اطلاعاتی شهرک های صنعتی ایران یک منبع قدرتمند برای کسب و کارهای صنعتی و بازرگانی است. این بانک اطلاعاتی توسط سایت بانک118 به زبان Persian (Farsi) به صورت جامع و دقیق ارائه می شود. این بانک اطلاعاتی شامل اطلاعات کامل و مهم در مورد شهرک های صنعتی مختلف در سراسر ایران می باشد.

با استفاده از بانک اطلاعاتی شهرک های صنعتی ایران، کاربران می توانند به راحتی اطلاعاتی درباره شهرک ها، شرکت ها، صنایع موجود در هر شهرک و فرصت های سرمایه گذاری را در اختیار داشته باشند. این بانک اطلاعاتی شامل جزئیات مانند مساحت شهرک، تعداد واحدهای تولیدی، ظرفیت تولید و مشاغل موجود در هر شهرک می باشد.

با استفاده از بانک اطلاعاتی شهرک های صنعتی ایران، کاربران می توانند برنامه ریزی های دقیق تری برای توسعه کسب و کارهای خود داشته باشند. همچنین، با استفاده از این بانک اطلاعاتی، افراد می توانند به راحتی با شرکت ها و صنایع موجود در هر شهرک تماس برقرار کرده و همکاری های تجاری را برقرار کنند.

 

اطلاعات شهرک های صنعتی تهران

اطلاعات شهرک های صنعتی تهران

به همراه اطلاعات مشاغل، اصناف و شماره موبایل های آنها به صورت تفکیک شده در این پکیج که قصد معرفی آن‌ را به شما داریم، وجود دارد. در حقیقت برای آگاهی از این موارد لازم است به وب‌سایت هایی که معتبر می‌باشند و به صورت روزانه به روز رسانی می‌شوند مراجعه نمایید. چنانچه در زمینه فعالیت های صنعتی مشغول به کار هستید، یا شغل شما به گونه‌ای با مشاغل صنعتی در ارتباط است، ما به شما پکیج اطلاعات صنعتی را پیشنهاد می‌دهیم. با ما در ادامه این مطلب همراه باشید تا شما را با تمام اطلاعات صنعتی موجود در این پکیج آشنا سازیم.

 

ویژگی هایی که یک بانک اطلاعات صنعتی باید دارا باشد

در واقع بزرگترین ویژگی که یک بانک مشاغل در مورد شهرک‌ های صنعتی باید دارا باشد، نظم و اولویت بندی اطلاعات بر اساس اهمیت آنها است. همچنین پکیج مربوط به اطلاعات شهرک های صنعتی، می‌بایست بسیار کامل و جامع باشد و حتی اطلاعات تمام شهرک های تازه تاسیس را نیز در بر گیرد. پکیج اطلاعات صنعتی تهران، اطلاعات ارزشمند و جامعی را در اختیار صاحبین مشاغل صنعتی قرار خواهد داد. این اطلاعات با تضمین صحت و درستی بالای 95 درصد در اختیار شما قرار می‌گیرد. با استفاده از این اطلاعات، می‌توانید به صورت کاملا هوشمندانه برای شغل خود تبلیغ نمایید.

 

استفاده از اطلاعات شهرک های صنعتی تهران، برای چه کسانی ضروری است

در حقیقت استفاده از اطلاعات شهرک های صنعتی تهران برای افرادی ضروری است که قصد گسترش شغل خود و همچنین همکاری با صنایع بزرگ را دارند. در هر نقطه از دنیا که ساکن باشید، می‌توانید با آگاهی از اطلاعات موجود در این پکیج، برای رشد کسب و کار خود قدم بردارید. برای استفاده از این اطلاعات کافی است نام صنعت مورد نظر خود را در قسمت سرچ وب سایت وارد کنید و با بررسی شرایط آن برای خرید اقدام نمایید. قابل ذکر است، وبسایت ما حاوی اطلاعات بیش از 19000 عنوان شغلی است. در هر زمینه شغلی که فعالیت می‌کنید، می‌توانید به اطلاعات مربوط به آن عنوان شغل، دسترسی پیدا کنید.

 

استفاده از بانک مشاغل

بانک مشاغل عنوانی است که برای اطلاعاتی که حاوی بروزترین شماره تلفن های کسب و کارهای مختلف است، به کار می‌رود. در واقع با استفاده از این بانک مشاغل، می‌توانید هزینه های تبلیغات خود را در موقعیتی مناسب و به صورت آگاهانه صرف نمایید. به روزرسانی این اطلاعات به صورت خودکار انجام می‌شود و نیازی به پرداخت هزینه اضافی نخواهد بود.

 

لیست شهرک های صنعتی تهران

لیست شهرک های صنعتی تهران

با سفارشپکیج مربوط به اطلاعات شهرک های صنعتی تهران، می‌توانید لیست تمامی این شهرک ها را در اختیار داشته باشید. این اطلاعات به صورت فایل اکسل در اختیار شما قرار داده می‌شود. همچنین باید گفت این پکیج دارای پشتیبانی و به روز رسانی دائمی نیز می‌باشد. به این نکته توجه نمایید تاریخ به روز رسانی این اطلاعات نیز به صورت واضح به شما اعلام می‌گردد. با استفاده از لیست شهرک های صنعتی تهران، می‌توانید به صورت آگاهانه برای پیشرفت شغل خود برنامه ریزی کنید. قابل ذکر است، بعد از پرداخت هزینه این محصول، می‌توانید آن را به صورت مستقیم از طریق ایمیل و واتساپ دانلود کنید. همچنین دانلود این فایل از طریق پنل کاربری و سرور سایت نیز امکان پذیر می‌باشد.

 

به روز رسانی خودکار اطلاعات مربوط به شهرک های صنعتی تهران

 به این نکته توجه نمایید که لیست شهرک های صنعتی تهران همواره به صورت خودکار به روز رسانی خواهد شد. به این معنی که شما با خرید یک بار این پکیج، می‌توانید به صورت مدام از اطلاعات به روز شده‌ آن استفاده نمایید. با دسترسی به این اطلاعات، انجام تبلیغات انبوه امکان پذیر می‌باشد. قابل ذکر است این اطلاعات کاملا تفکیک شده بر اساس منطقه، پیش شماره می‌باشد. در صورت تمایل شما عزیزان می‌توانید جهت دریافت فایل نمونه به شماره های منتشر شده در وب سایت از طریق واتساپ پیام ارسال فرمایید.

فهرست شهرک های صنعتی تهران

 

مشاغل شهرک های صنعتی تهران

در سالهای اخیر تعداد بسیاری شهرک صنعتی در تهران و در قسمت‌های حومه‌ی این شهر تاسیس شده است. علت وجود این شهرک های صنعتی در این منطقه، نزدیکی به بازار مصرف و وجود تعداد بالایی نیروی کار است. مشاغل شهرک های صنعتی تهران شامل مواردی چون: صنعت لوازم خانگی، صنعت لوازم و قطعات خودرو و بسیاری دیگر می‌شود. با در دست داشتن لیست مشاغل شهرک های صنعتی تهران، به راحتی می‌توانید برای پیشرفت کسب و کار خود تبلیغات هدفمند انجام دهید. امروزه یکی از مهمترین عوامل که باعث پیشرفت مشاغل می‌شود، انجام تبلیغات مدرن است. با در اختیار داشتن لیست مشاغل صنعتی تهران و در دسترسی به شماره تلفن‌های آنها، به راحتی می‌توانید از تکنولوژی ارتباطی جدید در جهت پیشرفت شغلی خود استفاده نمایید.

 

اصناف شهرک های صنعتی تهران

آگاهی از اصناف شهرک‌های صنعتی تهران، به این دلیل از اهمیت برخوردار است، که شما را با گروه‌هایی که با شما اهداف مشترک دارند، آشنا می‌کند. در حقیقت همکاری با افراد در صنف های مشترک نقش محوری در پیشرفت شغلی شما خواهد داشت. با شناسایی اصناف صنعتی در شهر تهران، به سادگی می‌توانید برای پیشرفت شغلی خود از آنها کمک بگیرید. با خرید پکیج اصناف صنعتی تهران، می‌توانید با افراد همسو با اهداف خود آشنا شوید و در جهت ارتقای شغلی خود با آنها داد و ستد نمایید. لیست تمام اصناف شهرک‌های صنعتی شهر تهران در پکیج‌های ما و با قیمت مناسب قابل ارائه می‌باشد.

 

دسترسی به فهرست شهرک های صنعتی تهران

با بررسی فهرست شهرک های صنعتی تهران، می‌توان تمام صنایع موفق و مورد نیاز خود را شناسایی و برای همکاری با آنها اقدام نمایید. همچنین با آگاهی از فهرست شهرک های صنعتی و آشنایی با نقاط ضعف و قوت آنها می‌توانید در جهت رقابت با آنها حرکت نمایید. در حقیقت یکی از مهمترین اقداماتی که کسب و کارهای نوپا باید انجام دهند، آگاهی از نقاط ضعف و قوت صنایع همکار است. تنها با تلاش در جهت پر کردن  خلا های موجود در این صنایع می‌توان به موفقیت رسید. در این قسمت می‌توانید با فهرست شهرک‌های صنعتی تهران به صورت کامل و جامع آشنا شوید. دسترسی به اطلاعات شهرک های صنعتی تهران نیز در این قسمت فراهم است.

 

تضمین پشتیبانی و گارانتی کیفیت با استفاده از پکیج های سایت BANK118

یکی از مهمترین خدماتی که وب سایت BANK118 در اختیار خریداران پکیج اطلاعات شهرک های صنعتی تهران قرار می‌دهد، گارانتی کیفیت و تضمین پشتیبانی محصول است. در حقیقت نیازی به پرداخت هزینه ای اضافه برای دریافت آپدیت های فایل مورد نظر نمی‌باشد. شما تنها یک بار هزینه را پرداخت خواهید کرد و به صورت نامحدود می‌توانید از اطلاعات موجود در فایل های آپدیت شده استفاده نمایید. همچنین قابل ذکر است که کارشناسان ما به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات پشتیبانی این محصول می‌باشند. همچنین چنانچه پرسشی در مورد پکیج های مورد نظر دارید، می‌توانید با این کارشناسان در تماس باشید.

قبل از انجام هر اقدامی می‌توانید از کارشناسان ما درخواست ارسال نسخه نمونه را نمایید. تمام شماره تلفن های مربوط  به انجام این کار در صفحه اصلی سایت موجود می‌باشد. همچنین قابل ذکر است، هلدینگ 118، علاوه بر ارائه اطلاعات مربوط به صنایع مختلف، در زمینه طراحی وب سایت و اپلیکیشن و امور مربوط به سئو سایت نیز فعالیت می‌کند.

شماره موبایل شهرک های صنعتی تهران

 

ضرورت استفاده از پکیج‌هایی که حاوی اطلاعات صنعتی است

مطالعات نشان داده که ایجاد رابطه با صنایع با کیفیت، تاثیرات مثبتی بر عملکرد اقتصادی صنایع کوچک دارد. در حقیقت ایجاد همکاری با کارفرمایان اصناف مختلف، باعث ایجاد شرایط مناسب کاری و رشد سریع صنایع می‌شود. همچنین این موضوع باعث اتخاذ تدابیری برای ایجاد اشتغال بیشتر نیز خواهد شد. در این پکیج اطلاعات مفیدی در مورد نام صنعت، نام مسئول، ایمیل و آدرس شهرک وجود دارد.

 

لیست اسامی شهرک های صنعتی تهران

در این پکیج، دسترسی به لیست اسامی شهرک های صنعتی تهران برای شما فراهم شده است. با استفاده از این لیست می‌توانید صنایع و کارفرمایان همسو با اهداف خود را شناسایی و برای ارتباط با آنها قدم بردارید. انجام عمل داد و ستد و ارتباط با این صنایع، تنها با آشنایی با اسامی آنها ممکن خواهد بود. با دریافت لیست اسامی شهرک های صنعتی، می‌توانید از پشتیبانی دائمی پکیج بهره‌مند شوید. قابل ذکر است، دسترسی به نسخه‌ی به روز شده‌ی پکیج نیز بسیار ساده می‌باشد. امکان دانلود فایل اکسل بلافاصله بعد از پرداخت هزینه فراهم خواهد بود.

 

دسترسی به شماره تلفن شهرک های صنعتی تهران

برای انجام تبلیغات به وسیله‌ی پیامک نیاز به دسترسی به شماره تلفن شهرک های صنعتی تهران است. در حقیقت انجام تبلیغات هوشمندانه باعث تسریع روند رشد صنعت شما خواهد شد. شماره تلفن‌های صنایع موجود در این پکیج به صورت کاملا تفکیک شده و بر اساس اولویت بندی است. همانطور که در بالا نیز اشاره شد، با خرید یک بار این پکیج به صورت نامحدود می‌توانید از شماره تلفن های شهرک های صنایع به صورت آپدیت شده استفاده نمایید. به روز رسانی این فایل از طریق پنل کاربری و به صورت کاملا رایگان صورت می‌گیرد. چنانچه در زمینه صنایع مختلف فعالیت می‌کنید، می‌توانید با استفاده از این شماره تلفن‎‌ها حوزه کاری خود را به یک برند تبدیل کنید.

با خرید این پکیج، دسترسی به یک سامانه ارسال پیامک رایگان نیز برای شما فراهم خواهد بود. امکان انجام بازاریابی تلفنی با استفاده از این محصول فراهم خواهد بود. همچنین در صورت بروز هرگونه سوال یا ابهامی می‌توانید از پشتیبانی 24 ساعته ای که کارشناسان ما ارائه می‌دهند، استفاده نمایید.

 

اهمیت انجام بازاریابی تلفنی

بازاریابی تلفنی را می‌توان به عنوان یک روش نوین در جهت جذب مشتریان جدید نام گذاری کرد. با استفاده از این شیوه، امکان گسترش و ارتقای سطح فروش بدون محدودیت مکانی، میسر خواهد بود. مزایای بازاریابی تلفنی شامل مواردی چون: صرفه جویی در زمان و هزینه، افزایش تولید و افزایش فروش، می‌شود. در واقع با استفاده از بازاریابی تلفنی، شما قادر خواهید بود کسب و کار خود را به بخش بزرگی از جامعه معرفی کنید. برای انجام این کار شما نیاز به لیست تمام شماره تلفن های صنایع همسو با کار خود خواهید داشت. با استفاده از اطلاعات شهرک های صنعتی تهران که وب سایت ما در اختیار شما قرار می‌دهد، دسترسی به شماره موبایل شهرک های صنعتی تهران فراهم خواهد بود.

 

انجام تبلیغات تنها راه پیشرفت کسب و کار های با قدمت و جدید

با استفاده از خدمات وب سایت BANK118، امکان انجام تبلیغات هدفمند فراهم خواهد بود. آشنایی هرچه بیشتر مردم با برند شما، باعث فروش هرچه بیشتر و موفقیت شما در حوزه کاریتان خواهد شد. در حقیقت صرف هزینه برای تبلیغات نه تنها اندکی از سرمایه شما نمی‌کاهد بلکه باعث کسب درآمدهای چندین برابری در آینده خواهد شد. بسیاری از متخصصان بر این باورند که برای رشد هر چه سریعتر کسب و کارهای نوپا، می‌بایست بیش از 90 درصد درآمد اولیه آنها صرف هزینه تبلیغات شود. ارسال پیامک های گروهی و بازاریابی تلفنی از جمله بهترین روش‌ها برای انجام تبلیغات مدرن می‌باشد. همچنین یافتن مرکزی که لیست تمام شماره تلفن های صنایع همسو با شما را در اختیارتان قرار دهد، از اهمیت بسیاری برخوردار است. وب سایت BANK118 تمام اطلاعات شهرک های صنعتی تهران را به صورت آپدیت شده و با پشتیبانی دائمی در اختیار شما قرار می‌دهد.

 

خرید پکیج مربوط به اطلاعات شهرک های صنعتی تهران

پرداخت هزینه اطلاعات شهرک های صنعتی تهران با استفاده از معتبرترین درگاه های پرداخت کشور انجام می‌شود. قابل ذکر است بلافاصله بعد از انجام پرداخت، فایل مورد نظر در پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت. همچنین امکان دانلود این فایل از طریق واتساپ و ایمیل نیز فراهم است. در حقیقت این اطلاعات به دست گروهی از افراد آگاه و متخصص و از طریق تحقیقات میدانی به دست می‌آید. همچنین این اطلاعات شامل: تلفن ثابت، تلفن همراه، آدرس صنایع و نام و نام خانوادگی کارفرمای آن نیز می‌شود.

یک نظر بنویسید

دریافت فایل مخاطبین تلفن همراه VCF

کاربر محترم ، فایل مخاطبین تلفن همراه هر محصولی که داخل سایت Bank118 خریداری می کنید برای شما بصورت کاملا رایگان ارسال می شود . کافیست پس از خرید ، نام محصول خریداری شده را به شماره 09101972008 در واتساپ ارسال کنید

پنل ارسال اس ام اس رایگان ویژه مشترکین

به مدت محدود با اولین خرید از سایت Bank118 یک عدد سامانه ارسال اس ام اس تبلیغاتی با کلیه امکانات همچنین پایین ترین تعرفه در کشور برای شما به صورت اتوماتیک در ایمیلتان ارسال می شود

کانال تلگرام بانک 118
پیج اینستاگرام بانک 118
اشتراک گذاری این صفحه ...
20% تخفیف به مدت محدود برای خریداری محصولات

با استفاده از کد p20 در صفحه سبد خرید می توانید  20 درصد تخفیف دریافت کنید