بانک 118
اطلاعات و لیست گوشت فروشی های استان البرز
قیمت محصول : 790,000 ریال
بروزرسانی خودکار

بروز رسانی خودکار از داخل پنل کاربری

تضمین پشتیبانی

پشتیبانی 24 ساعته محصولات از طریق تماس تلفنی

گارانتی کیفیت

تهیه و تدوین اختصاصی کلیه محصولات موجود در سایت

مشاوره و پشتیبانی
09101972007 | 09101972008

اطلاعات و لیست گوشت فروشی های استان البرز

با بانک اطلاعات و لیست گوشت فروشی های استان البرز و شهرهای مهم این استان در خدمت شما هستیم.

 

اطلاعات و لیست گوشت فروشی های استان البرز

اطلاعات و لیست گوشت فروشی های استان البرز و شهر کرج: سوپر گوشت بوفالو در منطقه کرج و خیابان بهار قرار دارد و مربوط به خیابان فروغی و بلوار رمضانی است. قصابی عابدی نیز مربوط به کوی امامیه و کوچه دوم اوقافی و بلوار انقلاب است. قصابی صد و ده در منطقه رجایی شهر و بلوار جمهوری اسلامی و خیابان ملکشاه قرار دارد. سوپر گوشت سالار در کرج در منطقه فرشته قرار دارد. گوشت کاشانی مربوط به شهرک حسینی و کوچه فریبا است. از سوی دیگر گوشت البرز نیز در کرج نو و در خیابان بهشتی و بلوار حدادی واقع شده است. قصابی تهرانی در شهرک منظریه کرج، کوچه داوود عباسی قرار دارد.

 

اطلاعات گوشت فروشی های استان البرز

اطلاعات و لیست گوشت فروشی های استان البرز و منطقه فردیس: سوپر گوشت قائم در فاز یک اندیشه و خیابان بلوار دنیا مالی و میدان امام خمینی قرار دارد. فروشگاه گوشت مرینوس در منطقه کوی صد و ده و بلوار طالقانی واقع شده است.

اطلاعات و لیست گوشت فروشی های استان البرز و منطقه شهریار: گوشت فروشی پاپلی مربوط به منطقه کرشته و خیابان مصطفی خمینی است. این فروشگاه مربوط به منطقه بخش های شمالی شهر است.

 

لیست گوشت فروشی های استان البرز

اطلاعات و لیست گوشت فروشی های استان البرز و شهر ساوجبلاغ: فروشگاه عمران و یعقوب مربوط به منطقه ساوجبلاغ و جاده اسکول دره و جاده سفیدداران است و موقعیت منطقه ای آن برای کل شهر مناسب و در دسترس است.

اطلاعات و لیست گوشت فروشی های استان البرز و شهر نظرآباد: قصابی رضوان در نظرآباد و کوچه سروستان یازده واقع شده است و موقعیت منطقه ای خوبی دارد.

جهت مشاهده دیگر عناوین به صفحه اطلاعات مشاغل استان البرز مراجعه فرمایید

یک نظر بنویسید

دریافت فایل مخاطبین تلفن همراه VCF

کاربر محترم ، فایل مخاطبین تلفن همراه هر محصولی که داخل سایت Bank118 خریداری می کنید برای شما بصورت کاملا رایگان ارسال می شود . کافیست پس از خرید ، نام محصول خریداری شده را به شماره 09101972008 در واتساپ ارسال کنید

پنل ارسال اس ام اس رایگان ویژه مشترکین

به مدت محدود با اولین خرید از سایت Bank118 یک عدد سامانه ارسال اس ام اس تبلیغاتی با کلیه امکانات همچنین پایین ترین تعرفه در کشور برای شما به صورت اتوماتیک در ایمیلتان ارسال می شود

کانال تلگرام بانک 118
پیج اینستاگرام بانک 118
اشتراک گذاری این صفحه ...
20% تخفیف به مدت محدود برای خریداری محصولات

با استفاده از کد p20 در صفحه سبد خرید می توانید  20 درصد تخفیف دریافت کنید