بانک 118
اطلاعات و لیست قنادی های استان البرز
قیمت محصول : 390,000 ریال
بروزرسانی خودکار

بروز رسانی خودکار از داخل پنل کاربری

تضمین پشتیبانی

پشتیبانی 24 ساعته محصولات از طریق تماس تلفنی

گارانتی کیفیت

تهیه و تدوین اختصاصی کلیه محصولات موجود در سایت

مشاوره و پشتیبانی
09101972007 | 09101972008

اطلاعات و لیست قنادی های استان البرز

 با بانک اطلاعات و لیست قنادی های استان البرز و شهرهای مهم این استان در خدمت شما هستیم.

 

اطلاعات و لیست قنادی های استان البرز

اطلاعات و لیست قنادی های استان البرز و شهر کرج: شیرینی قنادی مانی مربوط به کوی کارمندان جنوبی و بلوار حدادی و بلوار سرداران است. شیرینی تینا در منطقه عظیمیه کرج و بلوار شورا و بلوار بسیج قرار گرفته است. از سوی دیگر شیرینی ماه نو نیز در همین منطقه فعالیت می کند. شیرینی فروشی رنگارنگ مربوط به کوی کارمندان شمالی و کوچه یازدهم غربی است. از سوی دیگر راش کیک مربوط به کرج و منطقه عظیمیه است که دسترسی به آن از سمت بلوار استقلال به خوبی فراهم شده است. شیرینی سرای گلستانی مربوط به اصفهانیها و کوچه زکی خانی و بلوار مظاهری است.

شیرینی فروشی پاگشا مربوط به شهرک بنفشه و خیابان آتش نشانی و بلوار آخوندی بوده و دسترسی به این بخش به خوبی فراهم شده است. شیرینی فروشی سادات حسینی مربوط به منطقه اصفهانیها و بلوار چمران است و دسترسی به آن از سمت بلوار قدس است.

شیرینی توتک یکی از قنادی های مشهور مربوط به بلوار طالقانی شمالی و بلوار مطهری است و موقعیت منطقه ای خوبی دارد.

 

اطلاعات و لیست قنادی های استان البرز

اطلاعات و لیست قنادی های استان البرز و شهر فردیس: رستوران گلها در منطقه مارلیک فردیس و خیابان دکتر حسابی قرار دارد. از سوی دیگر شیرینی آرش در دو شعبه در کرج و فردیس فعالیت می کند که محدوده کرج آن فاز دو مهرشهر و محدوده فردیس آن مربوط به خیابان شهدا می شود.

 

لیست قنادی های استان البرز

اطلاعات و لیست قنادی های استان البرز به صورت تکمیلی: شیرینی شمس مربوط به شهرک وحدت و بلوار شهیدان بخشی و خیابان نفت است. شیرینی دانش نیز در محدوده حصارک بالا و بلوار خوارزمی و کوچه چهارم شرقی است. 

جهت مشاهده دیگر عناوین به صفحه اطلاعات مشاغل استان البرز مراجعه فرمایید

یک نظر بنویسید

دریافت فایل مخاطبین تلفن همراه VCF

کاربر محترم ، فایل مخاطبین تلفن همراه هر محصولی که داخل سایت Bank118 خریداری می کنید برای شما بصورت کاملا رایگان ارسال می شود . کافیست پس از خرید ، نام محصول خریداری شده را به شماره 09101972008 در واتساپ ارسال کنید

پنل ارسال اس ام اس رایگان ویژه مشترکین

به مدت محدود با اولین خرید از سایت Bank118 یک عدد سامانه ارسال اس ام اس تبلیغاتی با کلیه امکانات همچنین پایین ترین تعرفه در کشور برای شما به صورت اتوماتیک در ایمیلتان ارسال می شود

کانال تلگرام بانک 118
پیج اینستاگرام بانک 118
اشتراک گذاری این صفحه ...
20% تخفیف به مدت محدود برای خریداری محصولات

با استفاده از کد p20 در صفحه سبد خرید می توانید  20 درصد تخفیف دریافت کنید