بانک 118
اطلاعات و لیست عطاری های استان البرز
قیمت محصول : 790,000 ریال
بروزرسانی خودکار

بروز رسانی خودکار از داخل پنل کاربری

تضمین پشتیبانی

پشتیبانی 24 ساعته محصولات از طریق تماس تلفنی

گارانتی کیفیت

تهیه و تدوین اختصاصی کلیه محصولات موجود در سایت

مشاوره و پشتیبانی
09101972007 | 09101972008

اطلاعات و لیست عطاری های استان البرز

با بانک اطلاعات و لیست عطاری های استان البرز و شهرهای مهم این استان در خدمت شما هستیم.

 

اطلاعات و لیست عطاری های استان البرز

اطلاعات و لیست عطاری های استان البرز و شهر کرج: عطاری کندلوس در منطقه بهار و خیابان بهشتی و خیابان بهار واقع شده است. عطاری ایرانی در منطقه دهقان ویلا و خیابان بهشتی و بلوار حدادی واقع شده است. عطاری خراسانی مربوط به بلوار شمس کرج بوده و در کوچه بهار شرقی قرار دارد.

عطاری قانون طب در منطقه چهارصد دستگاه، و بلوار طالقانی جنوبی و کوچه ساجدی قرار گرفته است. عطاری سیمرغ در منطقه شاهین ویلا و خیابان قلم قرار دارد. عطاری پامچال نیز در منطقه اصفهانیها و خیابان بهشتی و خیابان فاطمیه واقع شده است. عطاری برادران صدیقی در منطقه حیدرآباد و در خیابان بهشتی و بلوار امام خمینی واقع شده است.

 

اطلاعات و لیست عطاری های استان البرز

اطلاعات و لیست عطاری های استان البرز و منطقه کمالشهر: عطاری کمالشهر مربوط به خیابان امام خمینی کمالشهر است.

اطلاعات عطاری های استان البرز و شهر قدس: عطاری عرفان در کنار گذر فتح و بلوار تولیدگران واقع شده است. عطاری برگ سبز در منطقه آزادی و خیابان دکتر بهشتی و کوچه فروردین یکم و کوچه مطهری واقع شده است.

 

لیست عطاری های استان البرز

 اطلاعات و لیست عطاری های استان البرز و منطقه ملارد: عطاری شاه جهان در منطقه سرآسیاب و خیابان امام خمینی واقع شده است. همینطور عطاری آراد مربوط به خیابان سعدی ملارد است.

اطلاعات عطاری های استان البرز و منطقه اندیشه: عطاری نباتی مربوط به فاز سه اندیشه و کوچه حجاب است. از سوی دیگر در این منطقه عطاری پامچال نیز شعبه دوم خود را راه اندازی کرده است و موقعیت خوبی دارد. یک سری عطاری ها در منطقه اصفهانیها و در بلوار ذوب آهن قرار دارد. موقعیت عطاری های مختلف در این محدوده ارزیابی شده است.

جهت مشاهده دیگر عناوین به صفحه اطلاعات مشاغل استان البرز مراجعه فرمایید

یک نظر بنویسید

دریافت فایل مخاطبین تلفن همراه VCF

کاربر محترم ، فایل مخاطبین تلفن همراه هر محصولی که داخل سایت Bank118 خریداری می کنید برای شما بصورت کاملا رایگان ارسال می شود . کافیست پس از خرید ، نام محصول خریداری شده را به شماره 09101972008 در واتساپ ارسال کنید

پنل ارسال اس ام اس رایگان ویژه مشترکین

به مدت محدود با اولین خرید از سایت Bank118 یک عدد سامانه ارسال اس ام اس تبلیغاتی با کلیه امکانات همچنین پایین ترین تعرفه در کشور برای شما به صورت اتوماتیک در ایمیلتان ارسال می شود

کانال تلگرام بانک 118
پیج اینستاگرام بانک 118
اشتراک گذاری این صفحه ...
20% تخفیف به مدت محدود برای خریداری محصولات

با استفاده از کد p20 در صفحه سبد خرید می توانید  20 درصد تخفیف دریافت کنید