مشاوره و پشتیبانی
09101972007 / 09101972008
قیمت محصول : 0 ریال
لیست دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی تهران
قیمت محصول : 0 ریال
مشاوره و پشتیبانی
09101972007 / 09101972008
بروزرسانی خودکار

بروز رسانی خودکار از داخل پنل کاربری

تضمین پشتیبانی

پشتیبانی 24 ساعته محصولات از طریق تماس تلفنی

گارانتی کیفیت

تهیه و تدوین اختصاصی کلیه محصولات موجود در سایت

امروزه استفاده از بانک اطلاعات مشاغل بسیار رونق پیدا کرده به طوری که هم اکنون بانک اطلاعات دانشگاه ها و مراکز عالی تهران نیز ارائه شده و افراد می توانند اطلاعات کامل و جامع را از طریق این بانک دریافت نمایند.

 

لیست دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی تهران

بانک اطلاعات دانشگاه ها و مراکز عالی تهران

یکی از جدیدترین بانک اطلاعاتی که ارائه شده است و بسیار کارآمد می باشد، بانک اطلاعات دانشگاه ها و مراکز آموزشی عالی تهران می باشد. این بانک اطلاعاتی که به همراه مشخصات کامل و آپدیت شده می باشد یک بانک ارزشمند از سایت های نیازمندی مجله های محلی و روزنامه های رسمی کشور بوده که از شرکت هایی که در حوزه آموزش و پرورش فعالیت می کنند جمع آوری شده است. اطلاعات موجود در این بانک شامل نام فرد مسئول، نام مرکز، نام صنف، آدرس و تلفن ثابت است به طوری که افراد می ‌توانند از این پکیج کامل جهت بازاریابی تلفنی و حضوری استفاده کنند. جالب است بدانید از آنجایی که این بانک اطلاعاتی که هر سه ماه یکبار به روز رسانی می شود و آخرین آپدیت آن نیز در سایت ارائه می گردد شما می توانید همواره جدیدترین بانک های اطلاعاتی مشاغل را داشته باشید.

 

لیست دانشگاهها و مراکز عالی تهران

هنگامی که شما به  بانک اطلاعات دانشگاه ها و مراکز عالی تهران مراجعه می کنید طبیعتاً با لیست جامع اطلاعات دانشگاه ها و مراکز عالی تهران مواجه می‌ شوید که به راحتی می توانند از طریق این بانک اطلاعات در خصوص این دانشگاه ها اطلاعاتی به دست آورید. از جمله دانشگاه های ارائه شده در این لیست که اطلاعات کاملی از آن وجود دارد می توان به دانشگاه تهران، دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه آزاد اسلامی، واحد علوم و تحقیقات تهران، دانشگاه پیام نور تهران، دانشگاه هنر تهران، دانشگاه علم و صنعت ایران، دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشگاه افسری امام علی، دانشگاه امام صادق، دانشگاه الزهرا تهران، دانشگاه تربیت مدرس، دانشگاه خاتم، دانشگاه خوارزمی تهران، موسسه آموزش عالی آل طاها، موسسه آموزش عالی مهر البرز اشاره کرد. هنگامی که شما این بانک اطلاعات را دریافت کنید به طور کامل اطلاعاتی از این دانشگاه ها دریافت خواهید کرد.

یک نظر بنویسید

پنل ارسال اس ام اس رایگان ویژه مشترکین
به مدت محدود با اولین خرید از سایت Bank118 یک عدد سامانه ارسال اس ام اس تبلیغاتی با کلیه امکانات همچنین پایین ترین تعرفه در کشور برای شما به صورت اتوماتیک در ایمیلتان ارسال می شود
دریافت فایل مخاطبین تلفن همراه VCF
( کاملا رایگان )
کاربر محترم ، فایل مخاطبین تلفن همراه هر محصولی که داخل سایت Bank118 خریداری می کنید برای شما بصورت کاملا رایگان ارسال می شود . کافیست پس از خرید ، نام محصول خریداری شده را به شماره 09101972008 در واتساپ ارسال کنید
اشتراک گذاری این صفحه
راهنما
  • کلیه بانک های اطلاعاتی و محصولات دیگر داخل سایت بصورت مدام بروزرسانی می شود و جدیدترین نسخه در سایت قرار میگیرد
  • بدلیل گسترده بودن محصولات چنان چه موفق به یافتن محصول مورد نظر خود نبودید کافیست با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید
  • فرمت محصولات داخل سایت به 3 قسمت Excel , PDF , TXT تقسیم می شوند که در توضیحات هر محصول فرمت شرح داده شده است
  • هر گونه فروش محصولات داخل سایت BANK118 به غیر ، موجب پیگیرد قانونی خواهد شد
  • جهت پیدا کردن بهتر محصولات مورد نظر خود در سایت به صفحه لیست مشاغل ایران مراجعه بفرمایید
  • تلفن مشاوره 24 ساعته 09101972007 02166407697 رحیمی
عضویت در کانال تلگرام سایت Bank118
جهت آگاهی از به روز شدن محصولات سایت و همچنین دریافت کدهای تخفیف ویژه در کانال تلگرام ما عضو شوید