بانک 118
اطلاعات و لیست خیاطی های زنانه استان البرز
قیمت محصول : 790,000 ریال
بروزرسانی خودکار

بروز رسانی خودکار از داخل پنل کاربری

تضمین پشتیبانی

پشتیبانی 24 ساعته محصولات از طریق تماس تلفنی

گارانتی کیفیت

تهیه و تدوین اختصاصی کلیه محصولات موجود در سایت

مشاوره و پشتیبانی
09101972007 | 09101972008

اطلاعات و لیست خیاطی های زنانه استان البرز

با بانک اطلاعات و لیست خیاطی های زنانه استان البرز و شهرهای مهم این استان در خدمت شما هستیم.

 

اطلاعات و لیست خیاطی های زنانه استان البرز

اطلاعات و لیست خیاطی های زنانه استان البرز و شهر کرج: خیاطی زنانه کوک در منطقه کلاک نو کرج قرار دارد و از طریق کوچه سعدی و کوچه هفده شهریور دسترسی به آن وجود دارد. موقعیت این خیاطی از سمت منطقه فردیس به خوبی مشخص است و در لیست خیاطی های ممتاز مربوط به خیابان سعدی کرج قرار دارد به طوری که در اطلاعات و لیست خیاطی های زنانه استان البرز به آن اشاره زیادی شده است.

 

اطلاعات خیاطی های زنانه استان البرز

اطلاعات و لیست خیاطی های زنانه استان البرز و شهریار: خیابان زنانه دانتیل مربوط به منطقه کهنز شهریار بوده و در خیابان بسیج قرار دارد این خیاطی وابسته به بخش های شمالی بوده و زیر نظر شهرداری مجوز کار دارد. خیابان زنانه دوستان مربوط به منطقه زیبادشت است. از کوچه لادن و خیابان لاله نیز دسترسی به این خیابان وجود دارد. این خیاطی در لیست خیاطی های گران قیمت در البرز قرار دارد.

 

لیست خیاطی های زنانه استان البرز

اطلاعات و لیست خیاطی های زنانه استان البرز و ماهدشت: خیابان زنانه سلماسی مربوط به منطقه ماهدشت بوده و در خیابان سرداران قرار دارد این خیاطی از سمت بخش های کرج و تهران نیز دسترسی خوبی دارد و یکی از بهترین خیاطی های زنانه استان البرز محسوب می شود. به طور کلی در لیست خیاطی های زنانه استان البرز مشخص است که این گزینه به نسبت سایر موارد گزینه بهتری محسوب می شود. در بانک اطلاعات و لیست خیاطی های زنانه استان البرز برخی از خیاطی ها نیز به صورت دو شعبه ای در تهران و البرز قرار دارند که البته موارد مشخصی از آنها به صورت آنلاین نیز سفارش می پذیرند.

جهت مشاهده دیگر عناوین به صفحه اطلاعات مشاغل استان البرز مراجعه فرمایید

یک نظر بنویسید

دریافت فایل مخاطبین تلفن همراه VCF

کاربر محترم ، فایل مخاطبین تلفن همراه هر محصولی که داخل سایت Bank118 خریداری می کنید برای شما بصورت کاملا رایگان ارسال می شود . کافیست پس از خرید ، نام محصول خریداری شده را به شماره 09101972008 در واتساپ ارسال کنید

پنل ارسال اس ام اس رایگان ویژه مشترکین

به مدت محدود با اولین خرید از سایت Bank118 یک عدد سامانه ارسال اس ام اس تبلیغاتی با کلیه امکانات همچنین پایین ترین تعرفه در کشور برای شما به صورت اتوماتیک در ایمیلتان ارسال می شود

کانال تلگرام بانک 118
پیج اینستاگرام بانک 118
اشتراک گذاری این صفحه ...
20% تخفیف به مدت محدود برای خریداری محصولات

با استفاده از کد p20 در صفحه سبد خرید می توانید  20 درصد تخفیف دریافت کنید