بانک 118
اطلاعات و لیست آرایشگاه های مردانه استان البرز
قیمت محصول : 790,000 ریال
بروزرسانی خودکار

بروز رسانی خودکار از داخل پنل کاربری

تضمین پشتیبانی

پشتیبانی 24 ساعته محصولات از طریق تماس تلفنی

گارانتی کیفیت

تهیه و تدوین اختصاصی کلیه محصولات موجود در سایت

مشاوره و پشتیبانی
09101972007 | 09101972008

اطلاعات و لیست آرایشگاه های مردانه استان البرز

با بانک اطلاعات و لیست آرایشگاه های مردانه استان البرز و شهرهای مهم این استان در خدمت شما هستیم.

 

اطلاعات و لیست آرایشگاه های مردانه استان البرز

اطلاعات و لیست آرایشگاه های مردانه استان البرز و شهر کرج: آرایشگاه مردانه ارکیده در کوچه زنبق شهر کرج واقع شده است و دسترسی به این آرایشگاه از بلوار امام خمینی به سادگی صورت می گیرد. آرایشگاه مردانه آریو مربوط به باغستان کرج بوده و در بلوار مصطفی خمینی شمالی واقع شده است. آرایشگاه مردانه هفت تیر نیز در بلوار هفت تیر منطقه قلمستان شهر کرج قرار گرفته است. همینطور آرایشگاه های مردانه ای نیز در منطقه چهارصد دستگاه کرج در بلوار طالقانی جنوبی قرار دارد که دسترسی به آنها آسان است.

 

اطلاعات آرایشگاه های مردانه استان البرز

اطلاعات و لیست آرایشگاه های مردانه استان البرز و شهر ساوجبلاغ: آرایشگاه مردانه محمد در کوچه چالینجار شهرستان ساوجبلاغ قرار دارد. این آرایشگاه بسیار بزرگ است و چندین لاین خدمات را ارائه می دهد.

اطلاعات و لیست آرایشگاه های مردانه استان البرز و شهر فردیس: آرایشگاه مردانه مستر کات در خیابان شهدای فردیس قرار دارد. آرایشگاه مردانه کلبه موی مومو نیز در خیابان شهدای فردیس قرار دارد که یکی از جدیدترین آرایش های مردانه استان البرز محسوب می شود.

 

لیست آرایشگاه های مردانه استان البرز

اطلاعات و لیست آرایشگاه های مردانه استان البرز مربوط به شهرک ها: آرایشگاه مردانه پاکرو فشن مربوط به شهرک گلستان کرج است و در خیابان اهری قرار دارد. از سوی دیگر آرایشگاه ماهرخ مربوط به شهرک نهال و بذر بوده و در کوچه صبوری قرار گرفته است. آرایشگاه مهرسا مربوط به منطقه اصفهانیاهای کرج است و در خیابان جاوری در بلوار بلال واقع شده است.

آرایشگاه ماهان نیز در شهرک مصباح قرار گرفته است که از سمت بلوار هفت تیر دسترسی آسانی خواهد داشت. این آرایشگاه مردانه به طور کلی موقعیت منطقه ای خوبی دارد.

جهت مشاهده دیگر عناوین به صفحه اطلاعات مشاغل استان البرز مراجعه فرمایید

یک نظر بنویسید

دریافت فایل مخاطبین تلفن همراه VCF

کاربر محترم ، فایل مخاطبین تلفن همراه هر محصولی که داخل سایت Bank118 خریداری می کنید برای شما بصورت کاملا رایگان ارسال می شود . کافیست پس از خرید ، نام محصول خریداری شده را به شماره 09101972008 در واتساپ ارسال کنید

پنل ارسال اس ام اس رایگان ویژه مشترکین

به مدت محدود با اولین خرید از سایت Bank118 یک عدد سامانه ارسال اس ام اس تبلیغاتی با کلیه امکانات همچنین پایین ترین تعرفه در کشور برای شما به صورت اتوماتیک در ایمیلتان ارسال می شود

کانال تلگرام بانک 118
پیج اینستاگرام بانک 118
اشتراک گذاری این صفحه ...
20% تخفیف به مدت محدود برای خریداری محصولات

با استفاده از کد p20 در صفحه سبد خرید می توانید  20 درصد تخفیف دریافت کنید