بانک 118
شماره موبایل مهندسین کردستان
قیمت محصول : 0 ریال
بروزرسانی خودکار

بروز رسانی خودکار از داخل پنل کاربری

تضمین پشتیبانی

پشتیبانی 24 ساعته محصولات از طریق تماس تلفنی

گارانتی کیفیت

تهیه و تدوین اختصاصی کلیه محصولات موجود در سایت

مشاوره و پشتیبانی
09101972007 | 09101972008

بانک اطلاعات اصناف به مجموعه‌ای از داده ها و اطلاعات نسبتاً جامع و کاربردی در خصوص لیست، مشخصات محل کار، نام خانوادگی موسس، آدرس کد پستی، شماره تلفن ثابت و شماره تلفن همراه تعریف شده  به منظور ارتباط با  افراد مسئول و فعال در زمینه صنف مورد نظر گفته می شود. هدف اصلی گردآوری این اطلاعات، کمک به گسترش بازار کار و توسعه رونق اقتصادی در سراسر کشور است.

 

شماره موبایل مهندسین کردستان

 لیست مشاغل استان کردستان

 معمولاً اطلاعات ارائه شده توسط مراکز و پایگاه های اطلاع رسانی مانند بانک ۱۱۸، به صورت کشوری و استانی در خصوص اصناف خاصی گردآوری، سازماندهی و منتشر خواهد شد. ارائه بانک اطلاعات اصناف استان کردستان در پارامترهای مختلف، یکی دیگر از خدمات و پکیج های منتشر شده توسط مرکز اطلاع رسانی بانک ۱۱۸ است. ارائه بانک اطلاعات مهندسین استان کردستان، به منظور ایجاد و فراهم آوردن یک بستر اطلاع رسانی، ارتباط و گسترش فعالیت های هدفمند، انجام شده و به شکل  نسبتاً جامع، کامل، قابل اعتماد و به روز رسانی شده در اختیار کاربران قرار گرفته است .

 

 بانک اطلاعات اصناف مهندسین کردستان

 مجموعه اطلاعات و داده های گردآوری شده در خصوص  مهندسین استان کردستان، در دو پارامتر شماره موبایل مهندسین کردستان با عنوان بانک موبایل مهندسین و آدرس ایمیل مهندسین کردستان با عنوان بانک ایمیل مهندسین، توسط گروهی از افراد کارآزموده، متخصص و مجرب، به شکل قابل اعتمادی از منابع معتبر به روز رسانی شده، گردآوری و در وب سایت رسمی پایگاه و بانک اطلاع رسانی ۱۱۸ به شکل پکیج هایی در قالب اکسل بیاتی دی اف در اختیار کاربران قرار گرفته است.

 یکی از مهم ترین ویژگی های لیست مشاغل و بانک اطلاعات تمامی اصناف به شکل کشوری و استانی، امکان برقراری ارتباط هدفمند و ایجاد یک زمینه تبلیغاتی کارآمد به منظور گسترش و توسعه فعالیت های نوپا، مشاغل تازه تاسیس و گسترش ارائه محصولات و کالاهای تولید شده در بازار مصرف داخلی است. تمامی  اطلاعات مذکور توسط پایگاه اطلاع رسانی بانک ۱۱۸، پس از به روز رسانی و مطابق با آخرین تغییرات اعمال شده در اختیار کاربران و متقاضیان قرار خواهد گرفت. به منظور دریافت پکیج بانک موبایل مهندسین کردستان به سایت بانک 118 مراجعه نمایید.

یک نظر بنویسید

دریافت فایل مخاطبین تلفن همراه VCF

کاربر محترم ، فایل مخاطبین تلفن همراه هر محصولی که داخل سایت Bank118 خریداری می کنید برای شما بصورت کاملا رایگان ارسال می شود . کافیست پس از خرید ، نام محصول خریداری شده را به شماره 09101972008 در واتساپ ارسال کنید

پنل ارسال اس ام اس رایگان ویژه مشترکین

به مدت محدود با اولین خرید از سایت Bank118 یک عدد سامانه ارسال اس ام اس تبلیغاتی با کلیه امکانات همچنین پایین ترین تعرفه در کشور برای شما به صورت اتوماتیک در ایمیلتان ارسال می شود

کانال تلگرام بانک 118
پیج اینستاگرام بانک 118
اشتراک گذاری این صفحه ...
20% تخفیف به مدت محدود برای خریداری محصولات

با استفاده از کد p20 در صفحه سبد خرید می توانید  20 درصد تخفیف دریافت کنید