بانک 118
شماره موبایل تاکسی سرویس های تهران
قیمت محصول : 790,000 ریال
بروزرسانی خودکار

بروز رسانی خودکار از داخل پنل کاربری

تضمین پشتیبانی

پشتیبانی 24 ساعته محصولات از طریق تماس تلفنی

گارانتی کیفیت

تهیه و تدوین اختصاصی کلیه محصولات موجود در سایت

مشاوره و پشتیبانی
09101972007 | 09101972008

اگر می خواهید به همه اطلاعات مربوط به تاکسی سرویس های شهر تهران دسترسی داشته باشد، از طریق این سایت شما می توانید بانک اطلاعات تاکسی سرویس های تهران را سفارش داده و این اطلاعات را در اختیار داشته باشید.

 

شماره موبایل تاکسی سرویس های تهران

بانک اطلاعات تاکسی سرویس های تهران

همه شماره موبایل ها و اطلاعات تماس مربوط به سرویس های شهر تهران در این بانک اطلاعاتی جمع آوری شده اند و شما می توانید با در دست داشتن این اطلاعات با همه تاکسی سرویس های شهر تهران آشنا شوید و در رابطه با آنها اطلاعات جمع آوری کنید. از طریق بانک اطلاعاتی مشتریان و همچنین صاحبان مشاغل می توانند با یکدیگر ارتباط بهتری داشته باشند و در نتیجه این بانک اطلاعاتی کمک می کند که صاحبان مشاغل نیز اطلاع رسانی بهتری در رابطه با خدمات خود در اختیار مشتریان بگذارند. پس بانک اطلاعات تاکسی سرویس های شهر تهران به کلیه تاکسی سرویس های این شهر کمک می کند که یک بازار تبلیغاتی برای خود داشته باشند و همچنین از طریق آن خریداران و کلیه تاکسی سرویس های این شهر می توانند یک تعامل سازنده تر با یکدیگر رقم می زنند‌.

 

لیست اطلاعات تاکسی سرویس های شهر تهران

بانک اطلاعات تاکسی سرویس های تهران به‌گونه‌ای جمع آوری شده اند که در آن می‌توان شماره موبایل ها و همچنین شماره تماس های تاکسی سرویس های شهر تهران و دیگر اطلاعات مفیدی را که دارند در اختیار خریداران گذاشت. این بانک اطلاعاتی دارای مشخصات کامل تاکسی سرویس های تهران بوده و اطلاعات موجود در آن مرتباً به روزرسانی خواهند شد. جمع آوری این اطلاعات از طریق موارد مختلفی چون مجله ها و روزنامه های رسمی، نیازمندی ها، سایت ها و غیره صورت گرفته است و تلاش شده تا در آن کمترین میزان ضریب خطا وجود داشته باشد. این بانک اطلاعاتی را خریداران می‌تواند در قالب‌های مختلفی دریافت کنند و با پرداخت آنلاین اطلاعات خیلی فوری برای آنها ارسال خواهد شد. بانک اطلاعاتی شهر تهران مثل یک موقعیت تجاری بسیار خوب برای خریداران و صاحبان تاکسی سرویس خواهد بود و همه اطلاعاتی که در آن هستند به صورت منظم و پیوسته به روز رسانی می شود.

یک نظر بنویسید

دریافت فایل مخاطبین تلفن همراه VCF

کاربر محترم ، فایل مخاطبین تلفن همراه هر محصولی که داخل سایت Bank118 خریداری می کنید برای شما بصورت کاملا رایگان ارسال می شود . کافیست پس از خرید ، نام محصول خریداری شده را به شماره 09101972008 در واتساپ ارسال کنید

پنل ارسال اس ام اس رایگان ویژه مشترکین

به مدت محدود با اولین خرید از سایت Bank118 یک عدد سامانه ارسال اس ام اس تبلیغاتی با کلیه امکانات همچنین پایین ترین تعرفه در کشور برای شما به صورت اتوماتیک در ایمیلتان ارسال می شود

کانال تلگرام بانک 118
پیج اینستاگرام بانک 118
اشتراک گذاری این صفحه ...
20% تخفیف به مدت محدود برای خریداری محصولات

با استفاده از کد p20 در صفحه سبد خرید می توانید  20 درصد تخفیف دریافت کنید