اطلاعات و لیست مشاغل شهر شهریار ( ✔️ آپدیت جدید ) شماره موبایل | اطلاعات جامع | اکسل

جهت مشاوره 24 ساعته با شماره 09101972007 - 02166407697 تماس حاصل فرمایید

جهت مشاوره 24 ساعته با شماره 09101972007 - 02166407697 تماس حاصل فرمایید

تاریخ آپدیت : ۱۳۹۹/۱۰/۱۸

نوع فایل : Excel
تعداد رکورد : 4562 عدد
پشتیبانی : مادام العمر
مشخصات فایل : نام فرد مسئول, نام فروشگاه یا مرکز, آدرس پستی, شماره موبایل, تلفن ثابت
بروزرسانی خودکار

بروز رسانی خودکار از داخل پنل کاربری به همراه ایمیل و sms اطلاع رسانی

تضمین پشتیبانی

پشتیبانی 24 ساعته محصولات از طریق تماس تلفنی و ارسال تیکت

گارانتی کیفیت

تهیه و تدوین اختصاصی کلیه محصولات موجود در سایت بانک 118

آپدیت محصولات

بازدید کننده محترم کلیه محصولات موجود در سایت Bank118 بصورت مداوم آپدیت می شود و آخرین نسخه در سایت قرار داده
می شود ، همچنین پس از یک بار خرید محصول مورد نظر ، از این پس در پنل کاربری خود به آپدیت های بعدی محصولات خریداری شده به صورت رایگان دسترسی دارید

جهت مشاوره و پشتیبانی در واتساپ با شماره 09101972007 در ارتباط باشید
کارشناسان ما به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما مخاطبین محترم می باشند

دریافت نمونه محصول

بازدید کننده محترم کلیه محصولات موجود در سایت Bank118 بصورت مداوم آپدیت می شود و آخرین نسخه در سایت قرار داده
می شود ، همچنین پس از یک بار خرید محصول مورد نظر ، از این پس در پنل کاربری خود به آپدیت های بعدی محصولات خریداری شده به صورت رایگان دسترسی دارید

جهت مشاوره و پشتیبانی در واتساپ با شماره 09101972007 در ارتباط باشید
کارشناسان ما به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما مخاطبین محترم می باشند

بانک اطلاعات اصناف شهرستان شهریار، شامل مجموعه ای از اطلاعات جامع و کامل در خصوص داده های مربوط به تمامی اصناف موجود در این شهرستان و اطلاعات شخصی صاحب صنف جهت ایجاد یک بستر ارتباطی کارآمد با سایر اصناف و متقاضیان راه‌اندازی و تاسیس مشاغل جدید، شعب و یا نمایندگی های مختلف در این شهرستان است.

اطلاعات و لیست مشاغل شهر شهریار

بروزترین و گسترده ترین آرشیو کامل بانک اطلاعات اصناف شهر شهریار | برای اولین بار در کشور جمع آوری انحصاری اطلاعات و لیست مشاغل شهر شهریار توسط سایت Bank118

 اطلاعات مشاغل شهرستان شهریار

  اطلاعات مربوط به مشاغل و اصناف شهرستان شهریار، در پارامترهای مختلفی مانند آدرس دقیق و کامل محل صنف، شماره تلفن ثابت و همراه صاحب اصلی صنف، شماره ثبت شرکت و یا اصناف دیگر، آدرس پست الکترونیکی مرتبط با صنف مورد نظر و بسیاری از اطلاعات دیگر به شکل پکیج های جامع، قابل اعتماد، بروزرسانی و گردآوری شده توسط کادر متخصص و کارآزموده بانک اطلاعات اصناف۱۱۸ به شکل فایلهای pdf و یا اکسل در اختیار متقاضیان قرار داده شده است.

مشخصات موجود در بانک اطلاعات و لیست مشاغل شهر شهریار شامل :

تلفن ثابت | نام کسب و کار  | نام فرد مسئول  | آدرس پستی | شماره همراه | همچنین به تفکیک کامل و فرمت این پکیج بصورت اکسل و کاملا قابلیت سورت و جستجو بر اساس شغل و… را دارا می باشد . با تهیه این محصول می توانید ارسال اس ام اس تبلیغاتی و یا بازاریابی تلفنی هدفمند خود را از همین امروز شروع کنید | همچنین هر ۵۰ روز یکبار بانک اطلاعات مشاغل شهر شهریار بروزرسانی می شود و با یک بار خرید در پنل کاربری خود در سایت Bank118 به آپدیت های بعدی دسترسی خواهید داشت .

گروه پشتیبانی سایت Bank118 با سالها تجربه در امر تهیه و تدوین بانک های اطلاعاتی مشاغل در راستای احترام به شما بازدیدکننده و کاربر محترم ، تمامی توان خود را به کار برده است تا بتواند اطلاعات بروز و گسترده ای از بانک اطلاعات اصناف شهر شهریار را در سایت قرار دهد .

اطلاعات اصناف کشور

اطلاعات و لیست مشاغل شهر شهریار تقریبا شامل ۴۰۰ عنوان دسته صنفی می شود که به صورت کامل و تفکیک شده در این پکیج قرار داده شده است | مهمترین نکته جهت تهیه اطلاعات و لیست مشاغل شهر شهریار بروز بودن و اطلاعات کامل می باشد ، همچنین موجود بودن شماره موبایل مدیران اطلاعات و لیست مشاغل شهر شهریار بسیار دارای اهمیت می باشد .

 بانک اطلاعات اصناف و مشاغل

 امروزه بانک اطلاعات مشاغل و اصناف کشوری و استانی، جایگزین کتاب های راهنما در خصوص اصناف و مشاغل فعال مربوط به یک استان و یا شهرستان شده و با استفاده از امکانات و تکنولوژی های روز جهانی به شکل فایل های جامع تر در بستر شبکه‌های اینترنتی در اختیار متقاضیان قرار گرفته است. بانک اطلاعات اصناف، به مجموعه ای از اطلاعات جامع، کامل و دربرگیرنده اطلاعاتی در خصوص آدرس، شماره تلفن ثابت و همراه، کد پستی، نام و نام خانوادگی مدیر صنف آدرس پست الکترونیکی مرتبط با صنف مورد نظر گفته می شود.

  امروز با توجه به گسترش فراگیر شبکه های اینترنتی در سراسر جهان، اطلاعات مربوط به اصناف و مشاغل در پارامترهای مختلف توسط سایتهای اطلاع رسانی مانند بانک ۱۱۸  در اختیار متقاضیان قرار داده می شود. وجدان کاری بالا و صحت درج اطلاعات توسط کادر متخصص سایت های اطلاع رسانی اصناف، از مهمترین فاکتورهای در نظر گرفته شده توسط مراجعین بوده و  نقش بسیار مهمی در کسب رضایتمندی و اعتماد افراد دریافت کننده اطلاعات از سایت های مرجع برعهده خواهند داشت.

هدیه پس از خریداری شماره موبایل اصناف شهر شهریار

پس از خریداری این پکیج ، سایت Bank118 یک عدد سامانه ارسال اس ام اس تبلیغاتی به همراه امکانات کامل به ارزش ۲۸۵۰۰۰ تومان بصورت هدیه و کاملا رایگان با پایین ترین تعرفه در کشور با آموزش و پشتیبانی کامل را تقدیم شما می کند . پس از تهیه پکیج بانک اطلاعات اصناف شهر شهریار جهت دریافت سامانه خود با شماره ۰۹۱۰۱۹۷۲۰۰۷ تماس حاصل فرمایید

بانک موبایل مشاغل کشور

 لیست مشاغل شهرستان شهریار

 ارائه لیست مشاغل و تمامی اصناف موجود در استان شهریار، یک اطلاعات جامع و کارآمد به منظور آگاهی در خصوص مشاغل فعال در این شهرستان بوده و اطلاعات بسیار زیادی در متقاضیان تاسیس و راه اندازی کسب و کارهای جدید، کارآفرینی در این استان، نمایندگی های مختلف از مشاغل گوناگون و بسیاری از ایده پردازی های دیگر قرار خواهد داد. امروز استفاده از پکیج های ارائه شده توسط  بانک اطلاعات اصناف مانند بانک ۱۱۸، طرفداران بسیار زیادی داشته و یک بستر ارتباطی سالم، کارآمد و موثر در زمینه گسترش و رونق کسب و کارهای مختلف در سطح کشور، استان ها و شهرستان ها به شمار می آید.  قابل ذکر است که ایجاد یک شاخه جدید از صنعت تبلیغات، یکی از اهداف اصلی و بسیار مهم راه اندازی مراجع اطلاع‌رسانی است.

منبع جمع آوری شماره موبایل شهر شهریار

روش جمع آوری این محصول از شرکت ها و سایت هایی که با مشاغل گسترده در این شهر فعالیت می کنند می باشد | جهت دریافت نمونه این محصول می توانید با شماره ۰۹۱۰۱۹۷۲۰۰۷ ( واتساپ ) در ارتباط باشید | جهت پشتیبانی و مشاوره ۲۴ ساعته با شماره ۰۹۱۰۱۹۷۲۰۰۸ تماس حاصل فرمایید

در هر زمینه ای که فعالیت می کنید افزایش فروش و ارائه خدمات شما را تضمین میکنیم 

کافیست با مشاورین ما بصورت ۲۴ ساعته تماس حاصل فرمایید

همیشه در کنار شما هستیم

به توسعه کسب و کار خود بیاندیشید ؛ دلسوزانه از آن محافظت خواهیم کرد 

۰/۵ (۰ Reviews)
راهنما :
  • کلیه بانک های اطلاعاتی و محصولات دیگر داخل سایت بصورت مدام بروزرسانی می شود و جدیدترین نسخه در سایت قرار میگیرد
  • بدلیل گسترده بودن محصولات چنان چه موفق به یافتن محصول مورد نظر خود نبودید کافیست با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید
  • فرمت محصولات داخل سایت به 3 قسمت Excel , PDF , TXT تقسیم می شوند که در توضیحات هر محصول فرمت شرح داده شده است
  • هر گونه فروش محصولات داخل سایت BANK118 به غیر ، موجب پیگیرد قانونی خواهد شد
  • جهت پیدا کردن بهتر محصولات مورد نظر خود در سایت به صفحه لیست مشاغل ایران مراجعه بفرمایید
  • تلفن مشاوره 24 ساعته 09101972007 02166407697 رحیمی
عضویت در کانال تلگرام سایت Bank118
جهت آگاهی از به روز شدن محصولات سایت و همچنین دریافت کدهای تخفیف ویژه در کانال تلگرام ما عضو شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات ویژه
آخرین محصولات Bank118
آخرین مطالب