بانک 118
اطلاعات دفاتر اسناد رسمی کشور
قیمت محصول : 1,900,000 ریال
مشاوره و پشتیبانی
09101972007 | 09101972008
بروزرسانی خودکار

بروز رسانی خودکار از داخل پنل کاربری

تضمین پشتیبانی

پشتیبانی 24 ساعته محصولات از طریق تماس تلفنی

گارانتی کیفیت

تهیه و تدوین اختصاصی کلیه محصولات موجود در سایت

معرفی اطلاعات دفاتر اسناد رسمی کشور

برای ثبت سند و عقد قرارداد باید به اطلاعات دفاتر اسناد رسمی کشور مراجعه نمود. این دفاتر اسناد به عنوان یک سازمان حقوقی زیر نظر قوه قضائیه می باشند. می توان گفت از قدیمی ترین سازمان های حقوقی در کشور می باشند و قسمتی از وظیفه های دولت را اجرا می کنند. وظایف این سازمان ثبت و تنظیم انواع سند و قرارداد می باشد. علاوه بر این مشاوره رایگان در زمینه حقوقی و قضایی انجام می دهند.

در این مقاله می خواهیم به اطلاعات دفاتر اسناد رسمی کشور بپردازیم، پس با ما همراه باشید.

 

شماره موبایل دفاتر اسناد رسمی

شماره موبایل دفاتر اسناد رسمی و تلفن دفاتر اسناد رسمی از اطلاعات مهم برای دفاتر اسناد رسمی می باشد. این شماره ها توسط بانک برای دسترسی آسان تر جمع آوری می شود. این روش جمع آوری موجب شده است که دسترسی افرادی که در دفاتر کار می کنند به همراه افرادی که نیاز به این دفاتر اسناد رسمی دارند مثل فروشندگان مربوط به کاغذ و چاپ آن، فروشندگان مربوط به مشاغل سخت افزاری و نرم افزاری کامپیوتر، شرکت های حقوقی و غیره به این شماره ها بسیار راحت باشد. برای ارسال پیام های خود به دفاتر رسمی با استفاده از پیامک از روش های زیر استفاده کنید.

روش اول:  بسته به نوع شغل خود می توانید به شماره 09125844791 پیامک بزنید. فقط دقت شود که حتما دسته بندی شغل خود را در پیامک ذکر کنید. در این روش به هیچ عنوان دسترسی به شماره ها برای شما وجود ندارد و این کار توسط یک واسطه انجام می گیرد.

روش دوم: پنل های مورد نظر خود را بخرید. در این روش با ارسال پیامک می توانید به شماره موبایل مورد نظر دسترسی داشته باشید. برای خرید این روش از بسته می توانید به دو روش اقدام کنید.

  • خرید به صورت اینترنتی و نمایش لینک های دانلودی برای شما بلافاصله بعد از خرید به طور کامل
  • این پنل می تواند داخل فلش یا سی دی با پیک به دست شما برسد. بعد از خرید یک بسته حاوی فلش یا سی دی برای شما پست می شود و می توانید در منزل تحویل بگیرید

 

دفاتر اسناد رسمی به چه صورتی است؟

 هر شهروندی حق دارد اسناد خود را به صورت رسمی ثبت کند، پس بهتر است به اطلاعات دفاتر اسناد رسمی ایران دسترسی داشته باشید. دفتر اسناد رسمی به سه دسته دفتر ثبت ازدواج، دفتر ثبت طلاق و دفتر ثبت اسناد رسمی تقسیم می شود. افراد زیادی در دفاتر رسمی شاغل هستند و وظایف خود را انجام می دهند. به معرفی بعضی از کارکنان دفاتر رسمی در قسمت زیر اشاره شده است.

سردفتر: به عنوان مدیر در دفاتر اسناد شناخته می شود و تمامی مسئولیت های دفترخانه به عهده سردفتر می باشد. دفتریار: به عنوان معاون دفاتر اسناد معرفی می شود. یک دفترخانه می تواند دو دفتریار داشته باشد. دفتر نویس: این افراد متن اسناد را در دفتر تنظیم و ثبت می کنند. این متن اسناد باید امضای سردفتر را داشته باشد. سندنویس: همان کارمندان متخصص در زمینه تنظیم سند و قرارداد ها می باشند.

 

لیست دفاتر اسناد رسمی به همراه شماره تلفن

سایت های مختلفی هستند که لیست دفاتر اسناد رسمی را به صورت کامل برای شما آماده کرده اند. می توانید به این سایت ها مراجعه کنید و به اطلاعات دفاتر اسناد رسمی کشور مورد نظر دسترسی داشه باشید. برای آشنایی بیشتر به چند نمونه از اسامی دفاتر در قسمت زیر اشاره شده است.

دفترخانه شماره 1 تهران/ سردفتر: شهریار طالبی/ شماره تماس: 66876903      دفترخانه شماره 2 تهران/ سردفتر: منصور بهینا/ شماره تماس: 88829910-88829911       دفترخانه شماره 3 تهران/ سردفتر: محمد مهدی کیانفخر/  شماره تماس: 88692986            دفتر خانه شماره 4 تهران/ سردفتر: آزاده اشرف پور شوشتری/ شماره تماس: 66493270            دفترخانه شماره 5 تهران/ سردفتر: امیر حسین وحیدی/ شماره تماس: 22068764      دفترخانه شماره 6 تهران/ سر دفتر: افشین صالحی/ شماره تماس: 22278326           دفترخانه شماره 7 تهران/ سردفتر: عبدالحمید پرتوی شفق/ شماره تماس: 77907285         دفترخانه شماره 8 تهران/ سردفتر: نازیلا فیروز فر/ شماره تماس: 88722863       دفترخانه شماره 9 تهران/ سردفتر: مصطفی رفیق/ شماره تماس:66834776     دفترخانه شماره 10 تهران/ سردفتر: مرتضی معمارزاده/ شماره تماس: 66936556         دفترخانه شماره 11 تهران/ سردفتر: مریم عارف نیا/ شماره تماس: 155436203                     

به بعضی از اطلاعات دفاتر اسناد رسمی در قسمت بالا اشاره شده است. می توانید این اطلاعات را ذخیره داشته باشید تا به آن دسترسی داشته باشید.

 

استعلام در هنگام ثبت سند در دفاتر اسناد

برای اینکه یک سند در دفترخانه و اطلاعات دفاتر اسناد رسمی کشور ثبت و تنظیم شود آن دفترخانه از اداره هایی باید استعلام بگیرد. این اداره ها به شرح زیر می باشد.

ثبت احوال: در زمان ثبت سند کد ملی و تاریخ تولد شخص در سایت ثبت احوال وارد می شود و تمامی اطلاعات شخص مثل نام، نام خانوادگی، شماره شناسنامه، نام پدر، محل صدور و سریال شناسنامه نمایش داده می شود.

افراد ممنوع المعامله: بعد از اینکه در مشخصات فرد در ثبت احوال ثبت شد، اگر فرد ممنوع المعامله باشد به همراه دلیل آن نشان داده می شود.

اداره پست: باید محلی که شخص در آن زندگی می کند استعلام شود. با وارد کردن کد پستی اطلاعات کامل درباره محل زندگی شخص نشان داده می شود.

سازمان ثبت اسناد و املاک: برای زمانی که بخواهند انتقال آپارتمان یا هر ملک دیگری انجام گیرد، باید از سازمان ثبت اسناد و املاک استعلام گرفته شود. امور مالیاتی: برای زمانی که بخواهند سند آپارتمان و غیره انجام گیرد، از اداره مالیات باید استعلام شود.

 

تنظیم سند در دفاتر به چه صورت انجام می شود؟

برای اینکه سند در اطلاعات دفاتر اسناد رسمی کشور تنظیم شود باید مراحل زیر انجام شود.

ابتدا احراز هویت انجام می شود./ در مرحله بعد احراز اهلیت انجام می گیرد./ باید اعتبار سند و قرارداد ها ثبت شود./ انجام مقررات قانونی برای اینکه سند غیر قانونی نباشد./ وصول حق التحریر/ سند و قرارداد ها تنظیم شود. بعد از آن سندها باید توسط متعاملین ثبت شوند./ سند ها باید در دفتر سردفتر ثبت شود./ ابتدا باید هویت متعاملین تایید شود و بعد از آن با امضای سردفتر در دفتر ثبت گردد./ در آخر امضای دفتریار و مهر دفترخانه باید ثبت شود.

 

دسترسی به دفاتر رسمی کشور به صورت آنلاین

بعضی از اطلاعات دفاتر اسناد رسمی هستند که می توانید به صورت آنلاین به تمامی اطلاعات مورد نظر دسترسی داشته باشید. این مجموعه مناسب افرادی است که برای تنظیم سند و قرارداد های خود دچار مشکل شده اند یا نیاز به مشاور دارند می توانند به صورت آنلاین با متخصصان ماهر در این زمینه تماس بگیرند. مشاور آنلاین فواید زیادی دارد که در قسمت زیر به آن اشاره شده است.

1)دسترسی آسان در زمانی که به مشاور نیاز فوری دارید. 2) هزینه مشاور به صورت آنلاین کمتر از مشاوره حضوری می باشد . 3) به دلیل ترافیک های شهری و مشغله کاری در وقت خود صرفه جویی می کنید. 4) مدارک را می توانید ارسال کنید. 5) پس از مشاوره اگر ابهام یا سوالی داشته باشید می توانید آن را بپرسید.

 

کلام آخر

در این مقاله تلاش کردیم تا شما با بعضی از اطلاعات دفاتر اسناد رسمی کشور آشنا شوید. برای اینکه یک سند در دفترخانه تنظیم و ثبت شود باید استعلامات مختلفی انجام گیرد. بعد از این استعلام و احراز هویت و تایید صلاحیت با امضای سردفتر سند و قراردادها تنظیم و ثبت می شوند.

می توانید با مراجعه به سایت های مختلف لیست دفاتر اسناد رسمی را پیدا کنید. علاوه بر آن می توانید به تلفن دفاتر اسناد رسمی دسترسی داشته باشید.

نمونه ای از این محصول در زیر برای شما درج شده و لازم به ذکر است در نمونه شماره ها قرار داده نشده است اما در فایل اصلی اطلاعات و شماره ها بصورت کامل موجود می باشد
موسسه ذهن برتر راه عدالترضا ابراهیمیشهرری بلوار قدس گروه 144بلوک 22پ 8 ط 5 و 5 شرقیتهرانتهراندفتر اسناد رسمی
موسسه حقوقی وکالتی شهروندوکلای خبرهاستان البرز تهران وحومه09199185184البرزکرجدفتر اسناد رسمی
مهندسی گوهرسازان ماهوراحمد فرشباف محمدی نژادتبریزخ شمس تبریزی نبش ک ستارخان شرقی جنب اداره گازمنطقه چهاردفترگوهرسازان ماهورآذربایجان شرقیتبریزدفتر اسناد رسمی
مهندسی گوهرسازان ماهوراحمد فرشباف محمدی نژادتبریزخ شمس تبریزی نبش ک ستارخان شرقی جنب اداره گازمنطقه چهاردفترگوهرسازان ماهورآذربایجان شرقیتبریزدفتر اسناد رسمی
محضرشماره 6سارا صابری قره جقهاطلاعات دفاتر اسناد رسمی کشورخراسان رضویقوچاندفتر اسناد رسمی
محضراسنادرسمیحمیده مومن بیلندیمیدان آزادگان جنب ساختمان بانک ملتخراسان رضویگناباددفتر اسناد رسمی
محضر شماره 7محمدرضا نودهیخیابان چهل متری کوچه بانک سپهخراسان رضویسبزواردفتر اسناد رسمی
محضر شماره 2سمیه استیریخیابان عطاملک شمالی روبروی ساختمان ژاندارمریخراسان رضویسبزواردفتر اسناد رسمی
محضر اسناد رسمی 37 شاندیزمحمد تقی نواب زادهاطلاعات دفاتر اسناد رسمی کشورخراسان رضویبینالود(طرقبه و شاندیز)دفتر اسناد رسمی
محضر اسناد رسمی 200مهدی اسماعیل پوربلوار فرامرز عباسی خیابان دهم پلاک 36خراسان رضویمشهددفتر اسناد رسمی
محضر اسناد رسمیوحید سمیعیخیابان بین کریمی خیابان 18 خیابان 16 پلاک 107 طبقه 1 ردیف محضرخراسان رضویمشهددفتر اسناد رسمی
محضر 75حسن پارسابلوار معلم بین کوچه چهل و سه و چهل و پنجخراسان رضویمشهددفتر اسناد رسمی
محضر 29زهرا مشکانیخیابان ابوسعید نبش کوچه چهارخراسان رضویسبزواردفتر اسناد رسمی
محسن کیان زادمحسن کیان زادخ قرنی خ کلانتری غربی پ76تهرانتهراندفتر اسناد رسمی
کیان فخرمحمدمهدی کیانفرسعادت آباد خ34غربی بلوار نبی اکرم خ 34مرکزی شمالی پ31تهرانتهراندفتر اسناد رسمی
کارگزاری رسمی شماره 67عنایت اله عنایت اله عابدیان مارنانیخیابان سجاد، قبل از ساختمان گلستان شهدااصفهاناصفهاندفتر اسناد رسمی
فنی مهندسی نجفی خانمحمد نجفی خان به بینبلوار امام رضا جنب ساختمان کابینت مهاجرگلستانعلی آباددفتر اسناد رسمی
فروشگاه محمدیانداود محمدیانابتدای خیابان دکتر فاطمی میدان فاطمی خیابان طباطبائی پلاک 20 واحد4تهرانتهراندفتر اسناد رسمی
فروشگاه محمدیانداود محمدیانم فاطمی نبش طباطبایی خ یکم ط همکف پ 20تهرانتهراندفتر اسناد رسمی
فروشگاه حامداحمد روحی بستان آبادخیابان آزادی خیابان آزادیآذربایجان شرقیتبریزدفتر اسناد رسمی
صلح گستران نیک اندیشمژگان غفوریبلوار شفا خیابان سی طبقه سوم پلاک 35خراسان رضویمشهددفتر اسناد رسمی
شرکت فرزانگان ایلیاعلی طاعت پوریاسوج خ فردوسی ساختمان دنا طبقه دوم بانک سپهکهگیلویه و بویر احمدبویراحمد (یاسوج)دفتر اسناد رسمی
سید مرتضی عالمسیدمرتضی سیدمرتضی عالماصفهان خ آتش روبروی قرض الحسنه سجاد دفتر 137اصفهاناصفهاندفتر اسناد رسمی
سردفتراسنادرسمی شماره 383رحیم نیک پورامل خ هراز افتاب چهل وچهار ساختمان نژاد واحد 115مازندرانآملدفتر اسناد رسمی
سر دفتر اسناد رسمی 38مسعود فخریبلوار مصطفی امامی تقاطع ارشادکرمانشاهکرمانشاهدفتر اسناد رسمی
سر دفتر اسناد رسمی 365فرشیده خلیلی خمبانیقائم شهر م طالقانی ابتدای خ ساری پاساژ تیمچه بهرام ط دوممازندرانقائم شهردفتر اسناد رسمی
رهنماسید یوسف رهنماخیابان ولیعصر کوچه عدالت چهل ویکم جنب ساختمان بان سیناگلستانگرگاندفتر اسناد رسمی
دفنر اسناد رسمی 374 نوشهرپگاه درندیسنوشهر م ازادی ابتدای خ بهرام ساختمان ریاحی ط 2 واحد 2مازندراننوشهردفتر اسناد رسمی
دفنر اسناد رسمیکامبیز مهبودیخیابان باهنر جنوبی بعد از میدان پارسه نبش کوچه 26 سمت چپ ردیف شیرازفارسشیرازدفتر اسناد رسمی
دفترمهندسی داورپناهرمضان رمضان داورپناهشاهین شهر خ میلاد خ قائماصفهانشا هين شهر وميمهدفتر اسناد رسمی
دفتررسمی 3جغتایاحمد جغتائیجغتای بخش هلالی روستای ریوادهخراسان رضویجغتایدفتر اسناد رسمی
دفترخانه81قاسم ابراهیمیمرندخ امام پاساژحاج کمال مقابل بانک تجارتآذربایجان شرقیمرنددفتر اسناد رسمی
دفترخانه80اهراحمد اسدیمیدان معلم، روبروی ساختمان بانک رسالتآذربایجان شرقیاهردفتر اسناد رسمی
دفترخانه715تهرانکامران سالکی ویشتهمولوی بین وحدت و ولیعصر نبش ک توسلی پ1تهرانتهراندفتر اسناد رسمی
دفترخانه700تهراناحد نور اله زادهسعادت آباد نبش خ5 پ134 ط1 واحد3تهرانتهراندفتر اسناد رسمی
دفترخانه60ابیکمحمدعلی امیری پریانابیک بلوار طالقانی دفترخانه 60قزوینآبیکدفتر اسناد رسمی
دفترخانه51تقی حاجی زادهخیابان توحید، ساختمان دفترخانه51قزوینتاکستاندفتر اسناد رسمی
دفترخانه44کتابعلی عبدالملکیشهر کرمانشاه میدان فردوسی خیابان پل چوبیکرمانشاهکرمانشاهدفتر اسناد رسمی
دفترخانه378اصفهانمیثم میثم ملکیاصفهان خ آپادانا اول مقابل حوزه معاونت درماناصفهاناصفهاندفتر اسناد رسمی
دفترخانه376بهرام لک نیابالاتر از م ولیعصر ک فرشید پ10 ط2تهرانتهراندفتر اسناد رسمی
دفترخانه290تهرانحامد کرمی نیابهبودی پ2 بالای بانک صادراتتهرانتهراندفتر اسناد رسمی
دفترخانه27مرندمحمود اتفاقی یامچیاطلاعات دفاتر اسناد رسمی کشورآذربایجان شرقیمرنددفتر اسناد رسمی
دفترخانه274 اهوازمحمد علی قنبری عدیویاهواز اهواز فاز 2 پادادشهر جنب اداره پستخوزستاناهوازدفتر اسناد رسمی
دفترخانه274 اهواز0 محمد علی قنبری عدیویاهواز فاز 2 پادادشهر جنب اداره پستخوزستاناهوازدفتر اسناد رسمی
دفترخانه268عشرت غفوریبلوار ابوطالب تقاطع خیابان هدایتخراسان رضویمشهددفتر اسناد رسمی
دفترخانه250تبریزمحمدباقر اسدیتبریزفلکه باغ گلستان مقابل هتل سیناآذربایجان شرقیتبریزدفتر اسناد رسمی
دفترخانه23مراغهسجاد دلریشمراغه پهرآبادمقابل شهرداری منطقه3آذربایجان شرقیمراغهدفتر اسناد رسمی
دفترخانه19علی پویانخیابان شهیدبابایی، کوچه 35، کوچه خرمقزوینقزویندفتر اسناد رسمی
یک نظر بنویسید

دریافت فایل مخاطبین تلفن همراه VCF

کاربر محترم ، فایل مخاطبین تلفن همراه هر محصولی که داخل سایت Bank118 خریداری می کنید برای شما بصورت کاملا رایگان ارسال می شود . کافیست پس از خرید ، نام محصول خریداری شده را به شماره 09101972008 در واتساپ ارسال کنید

پنل ارسال اس ام اس رایگان ویژه مشترکین

به مدت محدود با اولین خرید از سایت Bank118 یک عدد سامانه ارسال اس ام اس تبلیغاتی با کلیه امکانات همچنین پایین ترین تعرفه در کشور برای شما به صورت اتوماتیک در ایمیلتان ارسال می شود

کانال تلگرام بانک 118
پیج اینستاگرام بانک 118
اشتراک گذاری این صفحه ...
کد تخفیف 10%
به مدت محدود برای خریداری محصولات

با استفاده از کد kh10 در صفحه سبد خرید می توانید  10 درصد تخفیف دریافت کنید

کد تخفیف یکبار مصرف برای شما 30%
به مدت محدود