اطلاعات تولیدکنندگان آرد تهران ( ✔️ آپدیت جدید ) - بانک اطلاعات مشاغل Bank118

مرجع اطلاعات اصناف و مشاغل کشور

اطلاعات بروز مخاطبان و مشتریان خود را از ما بخواهید

تلفن تماس : 09101972007 رحیمی

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]
<span itemprop="name">اطلاعات تولیدکنندگان آرد تهران</span>
مشخصات فایل
تعداد رکورد161 عدد
حجم فایل1 MB
نوع فایلExcel - PDF
پشتیبانیدارد
نام فرد مسئولدارد
نام فروشگاه یا مرکزدارد
آدرس پستیدارد
شماره موبایلدارد
تلفن ثابتدارد
تعداد بازدید 226بازدید
قیمت محصول 0 تومان

در صورتی که شما نیز قصد بازاریابی هدفمند در رابطه با فروش آرد در شهر تهران را دارید، بانک اطلاعات و لیست تولیدکنندگان آرد تهران یک منبع مفید برای شما خواهد بود. با استفاده از این بانک اطلاعاتی می توانید در رابطه با فروشندگان و تولیدکنندگان آرد در تهران اطلاعاتی کسب کنید و از این رو خدمات خود را بهتر اطلاع رسانی کرده و به فروش بالاتری دست پیدا کنید.

 

این محصول در ۲ نسخه اکسل و پی دی اف تهیه و تدوین شده است . همچنین اطلاعات موجود شامل تلفن ثابت ، شماره همراه مدیریت ، آدرس پستی و نام فروشگاه / مرکز می باشد . لازم به ذکر است آپدیت این بصورت جدید می باشد و هر ۹۰ روز یک بار بروزرسانی می شود . با یک بار خرید این محصول از این پس در پنل کاربری خود در سایت ، دسترسی به آپدیت های بعدی بصورت رایگان خواهید داشت .

 

اطلاعات و لیست تولیدکنندگان آرد تهران

در این سایت اطلاعات و شماره موبایل های از فروشندگان و تولیدکنندگان آرد تهران وجود دارد که به صورت اختصاصی در اختیار مشتریان قرار داده می شود. مشتریان می توانند با مراجعه به این سایت این بانک اطلاعاتی را خریداری کرده و همچنین در برخی مواقع نیز تخفیف هایی برای آنها در نظر گرفته خواهد شد. روی بانک اطلاعات و لیست تولیدکنندگان آرد تهران بازنگری های فنی و اصلاحات مختلفی صورت می گیرد که این موضوع موجب شده تا تاثیرگذاری این بانک اطلاعاتی بیشتر شود. اصلاحات و بازنگری های صورت گرفته با در نظر گرفتن کلیه شرایط خواهد بود. این بانک اطلاعاتی از صحت قابل قبولی برخوردار بوده و برای معرفی لیست تولیدکنندگان آرد تهران یک منبع بسیار سودمند می باشد.

 

لیست اطلاعات تولید کنندگان آرد تهران

لیست اطلاعات تولید کنندگان آرد تهران

کلیه تولیدکنندگان و شرکت هایی که در رابطه با تولید آرد در شهر تهران دارای فعالیت هستند، با مراجعه به این سایت می توانند بانک اطلاعات و لیست تولیدکنندگان آرد تهران را دریافت کرده و مشخصات کامل و بروز رسانی شده فروشندگان مختلف در شهر تهران را پیدا کنند. در این بانک اطلاعاتی  گردآوری اطلاعات از طریق مجله های محلی، شرکت های فعال در این زمینه، روزنامه های رسمی و سایت نیازمندی ها صورت گرفته است. این اطلاعات شامل نام فروشگاه و یا مرکز عرضه کننده آرد، مشخصات فرد مسئول، شماره تلفن، آدرس و شماره موبایل و غیره می باشد که به صورت پکیج بانک اطلاعاتی در اختیار مشتریان قرار می گیرد. از طریق این پکیج اطلاعاتی می توان یک بازاریابی تلفنی و حضوری را انجام داد.

 

شماره موبایل های تولید کنندگان آرد تهران

شماره موبایل های تولید کنندگان آرد تهران

 مهمترین اطلاعات موجود در بانک اطلاعات و لیست تولیدکنندگان آرد تهران شامل شماره موبایل های تولیدکنندگان و فروشندگان در این شهر است که از طریق یک منبع معتبر جمع آوری شده است. این شماره موبایل ها  را مشتریان می‌توانند به صورت قالب اکسل، تلگرام یا ایمیل دریافت کنند. جمع آوری این اطلاعات با استفاده از روش هایی صورت گرفته تا در آن کمترین میزان خطا وجود داشته باشد و ضریب خطای محصول به حداقل ممکن برسد. همچنین روی این شماره موبایل آپدیت های منظمی صورت می گیرد که متناسب با تغییرات بخش خدمات آپدیت های صورت گرفته اعمال می شوند.

 

شماره تلفن لیست تولید کنندگان آرد تهران

شماره تلفن لیست تولید کنندگان آرد تهران

شما با مراجعه به این سایت می توانید به لیست بانک اطلاعات و لیست تولیدکنندگان آرد تهران دست پیدا کنید. در این سایت از طریق یک شبکه قدرتمند که از تولید کنندگان آرد تهران وجود دارد، خدمات به خوبی در اختیار مشتریان گذاشته می شود تا از طریق شماره تلفن هایی که در این بانک اطلاعاتی وجود دارد بتوانند تعامل سازنده‌ای با مشتریان داشته باشند و از این رو سفارشات خود را افزایش دهند. این بانک اطلاعاتی می تواند برای تولید کنندگان آرد تهران یک موقعیت تجاری سودمند باشد. اطلاعات موجود در این بانک اطلاعاتی دارای به‌روزرسانی‌های منظمی هستند که آخرین آپدیت های آن ها برای مشتریان روی سایت گذاشته می‌شود.

شما هم دیدگاهی ارسال کنید
تعداد نظرات در انتظار تایید: 2

کلیه بانک های اطلاعاتی و محصولات دیگر داخل سایت بصورت مدام بروزرسانی می شود و جدیدترین نسخه در سایت قرار میگیرد

بدلیل گسترده بودن محصولات چنان چه موفق به یافتن محصول مورد نظر خود نبودید کافیست با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید

فرمت محصولات داخل سایت به 3 قسمت Excel , PDF , TXT تقسیم می شوند که در توضیحات هر محصول فرمت شرح داده شده است

هر گونه فروش محصولات داخل سایت BANK118 به غیر ، موجب پیگیرد قانونی خواهد شد

تلفن مشاوره 24 ساعته 09101972007 - 09101972008 رحیمی

محصولات مرتبط