بانک 118
کسب و کار در واتساپ
سفارشات و مشاوره 09101972007
پشتیبانی 09101972008

امروزه ایجاد مشاغل اینترنتی و کسب و کار در واتساپ به طور چشمگیری گسترش یافته است که این امر را می توان دلیلی بر مزیت های بارز واتساپ برای معرفی کسب و کار ها دانست. انجام تبلیغات پربازده و رایگان، معرفی مشاغل بدون محدودیت مکانی و … از مزیت های کسب و کار ها در این پیام رسان، به حساب می آیند.

به شما بازدیدکننده محترم پیشهاد می شود از صفحه ربات تبلیغات واتساپ دیدن فرمایید

 

کسب و کار در واتساپ چگونه است؟

امروزه با وجود عوامل مختلف، کسب و کار های اینترنتی بسیار رونق یافته اند. این امر موجب شده تا شبکه های مجازی نظیر پیام رسان واتساپ، تلگرام و همچنین اپلیکیشن اینستاگرام به عنوان بستری برای ایجاد مشاغل آنلاین به حساب آیند. از آنجایی که امروزه با بحث فیلترینگ تلگرام رو به رو هستیم، می توان واتساپ را به عنوان یک پیام رسان جایگزین برای آن در نظر گرفت.

این امر موجب شد تا تعداد مخاطبان و اعضای این پیام رسان به طور چشمگیری افزایش یابد و مشاغل مختلفی در این بستر ایجاد شوند. به طور کلی کسب و کار در واتساپ به معنی انجام تبلیغات و بازاریابی از سوی مشاغل و ارائه خدمات به صورت آنلاین می باشد. همچنین امروزه خرید و فروش کالا نیز از طریق اکانت های بازاریابی واتساپ به طور چشمگیری افزایش یافته است.

 

ایجاد کسب و کار در واتس اپ

چگونگی ایجاد کسب و کار در واتساپ مستلزم انجام تبلیغات پربازده در بستر این شبکه مجازی می باشد. افرادی که دارای مشاغل اینترنتی در واتساپ هستند، می توانند بنر های تبلیغاتی خود را به صورت جداگانه برای اعضای این پیام رسان ارسال کنند. همچنین ارسال پیام های تبلیغاتی در گروه های واتساپی نیز امکان پذیر می باشد. البته باید به این نکته توجه کنید که به دلیل مسائل امنیتی ارسال پیام  گسترده و انبوه در واتساپ امکان پذیر نیست و ممکن است که اکانت بازاریابی افراد مسدود شود.

به همین دلیل برای جلوگیری از از مسدود شدن اکانت های تبلیغاتی، کمپانی فیسبوک نسخه متفاوتی از واتساپ را در اختیار کاربران قرار داد. در این نسخه که با نام واتساپ بیزینس شناخته می شود، می توان به صورت نامحدود پیام های تبلیغاتی را با سایر اعضای این پیام رسان به اشتراک گذاشت همچنین واتساپ بیزینس با دارا بودن قابلیت هایی نظیر تایمر و یا آیکون معرفی مشاغل، می تواند تاثیر بسزایی در گسترش یک کسب و کار اینترنتی داشته باشد.

 

مزایای کسب و کار در پیام رسان واتساپ

یکی از بارزترین مزیت های ایجاد کسب و کار در واتساپ را می توان گستردگی تبلیغات و معرفی کسب و کار مربوطه دانست. این امر بدین معنی است که امروزه تعداد اعضای فعال در این پیام رسان به صورت روزانه افزایش می یابند و این امر موجب می شود تا کسب و کار آنلاین شما بدون محدودیت زمانی و مکانی به کاربران و مشتریان معرفی شود. این امر به دیده شدن مشاغل آنلاین مربوطه کمک خواهد کرد و می تواند در افزایش بازدهی و سود مشاغل نیز موثر باشد.

یکی دیگر از مزیت های انجام فعالیت های بازاریابی در واتساپ، انجام تبلیغات به صورت رایگان می باشد. همانطور که می دانید، تبلیغات برای معرفی مشاغل بسیار ضروری هستند و سالانه هزینه های گزافی برای انجام تبلیغات مشاغل پرداخت می شود. ایجاد مشاغل و کسب و کار ها در واتساپ، امکان انجام تبلیغات به صورت رایگان را در اختیار مشاغل قرار خواهد داد که این امر موجب بهینه سازی هزینه و وقت کسب و کار ها می شود.

جهت مشاهده اطلاعات کامل در قسمت زیر ، روی دکمه مورد نظر کلیک کنید
مشاوره و سفارشات
09101972007 - 02128422832
اشتراک گذاری این صفحه
در قسمت زیر می توانید سوالات خود را مطرح کنید . در فاصله بسیار کوتاهی پاسخ داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *