مشاوره و پشتیبانی
09101972007 / 09101972008
فعال سازی واتساپ وب از راه دور
سفارشات و مشاوره 09101972007
پشتیبانی 09101972008

احتمالاً همانطور که میدانید برای اتصال واتساپ نیاز هست که QR Code را اسکن کنید از این رو همواره باید گوشی همراه و سیستم کامپیوتر شما در یک مکان قرار داده شده باشد چرا که به محض نمایش دادن QR Code بتوانید آن را روی گوشی خود از طریق مانیتور اسکن کنید

حال می خواهیم آموزشی را خدمت شما ارائه دهیم که بتوانید از راه دور نسخه واتساپ به خود را فعال سازی کنید

برای فعال سازی واتساپ وب از راه دور شما به دو گوشی همراه و یک سیستم نیاز دارید

 

مراحل فعال سازی واتساپ وب از راه دور

ما دو مکان فرضیه A و B را در نظر میگیریم.  در مکان A که فقط یک سیستم کامپیوتر داریم نیاز داریم که گوشی ما که واتساپ روش فعال هست و در مکان B است را روی کامپیوتر مکان A فعال کنیم. 

ابتدا روی کامپیوتر مکانیکی لینک واتساپ وب ( https://web.Whatsapp.Com )  را باز میکنیم.  همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید.

فعال سازی واتساپ وب از راه دور

QR Code برای شما نمایش داده می شود.  حال کافیست از این صفحه یک اسکرین شات تهیه بکنیم که اسکرین شات را می‌توانید در ویندوز از طریق دکمه های ترکیبی Windows+Shift+S و یا از دکمه پرینت اسکرین PRTsc استفاده کنیم. 

پس از تهیه اسکرین شات از QR Code نیاز هست که اسکرین شات را به گوشی موبایل (  گوشی موبایلی که واتساپ ما در آن فعال نیست ، می توانید از گوشی دوستانتان و یا اعضای خانواده استفاده کنید ) ارسال کنید.  حال واتساپی که میخواهیم روی کامپیوتر در محل A اجرا کنیم را باز می کنیم. در بالای واتساپ و سمت راست روی علامت سه نقطه کلیک و سپس روی لینک منوی Linked Device کلیک می کنیم.  در این قسمت روی دکمه Link A Device کلیک می کنیم.  صفحه QR Code برای شما نمایش داده می شود حال کافیست که اسکرین شات تهیه شده در گوشی دیگری را باز کنیم و با موبایل خود QR Code را اسکن بکنید .  می‌بینید که در سیستم کامپیوتر مکان A به خوبی فعال می شود .

اشتراک گذاری این صفحه
در قسمت زیر می توانید سوالات خود را مطرح کنید . در فاصله بسیار کوتاهی پاسخ داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *