مشاوره و پشتیبانی
09101972007 / 02128422832
تبلیغات رایگان در واتساپ
715 بازدید
سفارشات و مشاوره 09101972007
پشتیبانی 09101972008

افرادی که به دنبال تبلیغ در شبکه های اجتماعی هستند همیشه گزینه اولشان اینستاگرام، توییتر و … است اما یکی از نکاتی که وجود دارد در شبکه های دیگری چون واتس آپ هم می توان تبلیغ انجام داد که شاید برای برخی چیز عجیبی باشد. برای تبلیغات رایگان در واتس آپ با توجه به اینکه مخاطبان کمتر و خاصی دارد اما بسیار کاربردی بوده و راه های مختلفی وجود دارد که می توان از این روش ها استفاده کرد.

موثرترین روش تبلیغات رایگان در واتس آپ

با توجه به اینکه امنیت بالایی که در واتس آپ وجود دارد، یکی از روش های تبلیغات بسیار موثر و ایمن می تواند در واتس آپ انجام گیرد که با هزینه بسیار ناچییز و یا رایگان مواجه می شوید. اما همانقدر که از امنیت بالایی برخوردار است به نسبت شبکه های دیگر مانند اینستاگرام، از محدودیت بیشتری هم برخوردار است. موثر ترین روش تبلیغات رایگان در واتس آپ با ارسال چت های انبوه به چت خصوصی افراد انجام می پذیرد زیرا دیگر مطمئن هستید تا مخاطبان حداقل یکبار پیام شما را می خوانند و شاید جذب کار شما شوند. بهتر است شما با خط های مختلف در روز به تبلغات بپردازید و از هر خط برای ارسال ۲۵۰ پیام استفاده کن

چالش های تبلیغات رایگان در واتس آپ 

با توجه به اینکه تبلیغات در واتس آپ به صورت انبوه شکل می گیرد و موثر است اما با خود چالش هایی را به همراه دارد: 

  • تبلیغات زمانبر در واتس آپ : با توجه به اینکه به هر تعداد از افرادی که بخواهید پیام بفرستید به همان اندازه باید زمان بذارید اگر بخواهید به صورت دستی انجام دهید بسیار کار زمانبری می شود اما می توان با کمک ابزار ها مانند ربات ها اینکار را کرد که در وقت صرفه جویی شود.
  • محدودیت ارسال در روز: با توجه به اینکه اگر در روز بیش از یک تعداد پیام مانند ۵۰۰ تا ارسال کنید به احتمال زیاد از طرف واتس آپ مسدود می شوید این موضوع می تواند یکی از بزرگترین چالش ها در تبلیغات رایگان در واتس آپ باشد.
  • احتمال مسدود شدن اکانت واتس آپ: در ارسال تبلیغات با توجه به اینکه ممکن است کاربران شما را ریپورت کنند و یا حتی شما را مسدود کنند احتمال مسدود شدن اکانت شما بسیار بالا است و این موضوع برای شما دردسر ساز بوده همینطور باعث وقفه در کارتان می شود. البته با انتخاب جملات درست به همراه نگارش خوب در تبلیغاتتان و همینطور انتخاب افراد مورد مخاطبتان این مشکل برای شما بسیار کمرنگ تر می  شود.

ضعیف ترین روش های تبلیغات واتس آپی

شاید برایتان پیش آمده باشد که مدت زیادی برای تبلیغات صرف کرده باشید اما نتیجه مطلوبی نگرفته اید این موضوع نشانه ضعفی است که در تبلیغات واتس آپی شما وجود دارد زیرا برخی روش ها برای تبلیغات رایگان در واتس آپ دارای ضعف هایی می باشند. تبلیغات در واتس آپ که با نام واتس آپ مارکتینگ معروف است دارای نوعی روش به نام اس ام اس مارکتینگ بوده که در مقایسه با سایر شبکه های اجتماعی مشابه مانند تلگرام دارای شرایط بسیار دشوار تری است. به همین دلیل برای گذر از این مشکلات و یا زمان بیشتری که به شخصه می توانید صرف اینکار کنید بهترین گزینه اول جمع کردن اطلاعات درست برای تبلیغات است و سپس می توانید کار را آغاز کنید.

جهت مشاهده اطلاعات کامل در قسمت زیر ، روی دکمه مورد نظر کلیک کنید
مشاوره و سفارشات
۰۹۱۰۱۹۷۲۰۰۷ - ۰۲۱۲۸۴۲۲۸۳۲
5/5 (1 نظر)
اشتراک گذاری این صفحه
در قسمت زیر می توانید سوالات خود را مطرح کنید . در فاصله بسیار کوتاهی پاسخ داده خواهد شد
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.