مشاوره و پشتیبانی
09101972007 / 09101972008
تبلیغات با واتساپ
سفارشات و مشاوره 09101972007
پشتیبانی 09101972008

امروزه در عصر فناوری اطلاعات و ارتباطات، صاحبین کسب و کارهای مختلف به سمت روش های نوینی برای معرفی محصولات و خدمات متنوع خود روی آورده اند که تبلیغات با واتساپ یکی از روش های موثر و کاربردی برای این امر به شمار می آید. دراین مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی را در خصوص مزایا و محدودیت های پیان رسان اجتماعی واتساپ برای رونق و درآمد زایی کسب و کارهای تجاری از طریق تبلیغات برای شما خوانندگان عزیز و محترم به اشتراک بگذاریم، همراه ما باشید.

شبکه اجتماعی واتساپ از جمله شبکه های اجتماعی و راه های ارتباط جمعی است که با محوریت گوشی های موبایل ساخته شده و به دلیل داشتن تعداد بسیار بالای مخاطب و کاربر در آن در سراسر دنیا یکی از فعال ترین و بی رقیب ترین اپلیکیشن ها نسبت به سایر رقبای خود می باشد که همین موضوع زمینه فعالیت را برای هر کشی و کاری و اینکه شما بتوانید خود را به سایرین بشناسانید، فراهم می کند. البته باید یاد بگیرید که در این زمینه فراهم شده چگونه فعالیت کنید و بهترین و مناسب ترین روش برای شما چگونه خواهد بود. به منظور برقراری ارتباط با سایر افراد و مخاطبان خود می توانید از طریق چت خصوصی، ارسال پیام به شکل گروهی و یا ایجاد گروه اقدام نمایید.

درآمدزایی از طریق تبلیغات با واتساپ

واتساپ یکی از اپلیکیشن های محبوب اجتماعی در بین عموم کاربران فضای مجازی شناخته شده که از امکانات و قابلیت های منحصر به فردی برای برقراری ارتباط و تعامل بیشتر افراد با یکدیگر برخوردار می باشد. تبلیغ محصولات و خدمات متعدد در این پیام رسان اجتماعی به شهرت برندی خاص و در نتیجه فروش بیشتر محصولات و در آمدزایی آن برند کمک شایانی نموده و صاحبین کسب و کارهای تجاری مختلف میتوانند بدون صرف هزینه های جانبی برای چاپ تراکت، بورشور، کاتالوگ و…. در بستر فضای مجازی به صورتی هدفمند و انبوه برند و محصولات خود را تبلیغ نمایند. به طور کلی، تبلیغات با واتساپ به عنوان یک راهکار تبلیغاتی موثر به خصوص برای افرادی که به تازگی قصد راه اندازی کسب و کاری را دارند، منجر به شناخته شده نام برند و فروش بیشتر محصولات و خدمات آن ها می گردد.

مزایای تبلیغ محصولات و خدمات در برنامه واتساپ

فضای مجازی در دنیای پر از تحول امروز به یک بستر کاربردی برای رونق کسب و کارهای تجاری مختلف تبدیل گشته و افراد از طریق تبلیغات با واتساپ و یا دیگر برنامه های پیام رسان اجتماعی نظیر تلگرام، وایبر، اینستاگرام و … می توانند در معرفی و فروش محصولات خود گام های اساسی و هدفمند بردارند. در حقیقت مزایای تبلیغ در اپلیکیشن واتساپ بسیار متنوع و گسترده بوده و ارسال انبوه پیامک تبلیغاتی با محتوای مد نظر و به همراه عکس و یا ویدئو  در گروه ها و یا چت های شخصی بانک مخاطبین از مهمترین آن ها به حساب می آید. این پیامک های تبلیغاتی حاوی لوگو برند مورد نظر و مشخصات او بوده تا در صورت جلب توجه مخاطب، امکان ارتباط او برای سفارش محصول یا خدماتی خاص میسر باشد.

محدودیت های برنامه واتساپ برای تبلیغ

اگرچه برنامه واتساپ در بین عموم کاربران فضای مجازی بسیار محبوب و پرطرفدار است، اما باید گفت که این اپلیکیشن هنوز از قابلیت های تجاری سازی برای تبلیغ و فروش کسب و کار های مختلف برخوردار نبوده و فضا و امکانات لازم در خصوص این امر بسیار محدود است. به بیان دیگر، کاربرد عمده این پیام رسان با وجود امکانات در نظر گرفته شده برای آن به طور معمول برای چت، تماس تصویر و ویدئوی بین مخاطبین بوده و تبلیغات با واتساپ به صورت تخصصی و حرفه ای نیازمند ساخت اکانت های تجاری می باشد. در همین راستا، افراد برای تبلیغ محصول و خدمات متعدد خود باید به سراغ ایده های خلاقانه و مدرن بروند که استفاده از ربات های اختصاصی و برنامه ریزی شده برای این امر تنها یکی از این ایده ها به حساب می آید. در خصوص تعرفه تبلیغات با واتساپ نیز میتوان گفت که این شیوه نوین تبلیغاتی بر حسب فاکتورهای مد نظر مشتریان توسط شرکت های فعال در حوزه داده محتوا و سئو به صورت پکیج های اختصاصی با تعرفه های مشخص ارائه می گردد که تعداد پیامک های تبلیغاتی و محتوای تصویری و یا متنی آن ها از مهمترین فاکتورها در محاسبه هزینه روش های تبلیغ در واتساپ است.

جهت مشاهده اطلاعات کامل در قسمت زیر ، روی دکمه مورد نظر کلیک کنید
مشاوره و سفارشات
09101972007 - 02128422832

یکی از محبوبترین اپلیکیشن های پیام رسان اجتماعی در دنیای پر از تحول تکنولوژی امروز، واتساپ نام دارد. فلذا تبلیغات با واتساپ نیز به عنوان یک راهکار تبلیغاتی موثر در معرفی و فروش محصولات متنوع کسب و کار اینترنتی شناخته شده و به صورتی هدفمند در قالب پیام تبلیغاتی با محتوای مشخص به همراه لوگو برند مورد نظر برای گروه ها و یا چت شخصی افراد در واتساپ فرستاده می شود. در این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی را هر چند به صورت مختصر اما مفید، در خصوص مزایای تبلیغ در برنامه واتساپ برای شما خوانندگان عزیز و محترم به اشتراک بگذاریم، تا پایان این متن همراه ما باشید.

مزایای تبلیغات با واتساپ برای کسب و کارهای مختلف

امروزه افراد در عصر فناوری اطلاعات و ارتباطات برای معرفی و فروش بیشتر محصولات و خدمات متعدد خود به فکر راه اندازی فروشگاه های اینترتتی افتاده اند و از مزایای منحصر به فرد فضای مجازی در بستر اپلیکیشن های پیام رسان اجتماعی مختلف نظیر تلگرام، واتساپ، اینستاگرام و .. برای تبلیغ برند و محصولات خود به بهترین شکل ممکن استفاده می کنند. واتساپ به عنوان یکی از محبوب ترین و پرکاربردترین برنامه های ارتباطی به منظور تعامل کاربران در بستر فضای مجازی شناخته شده که از فابلیت های متعددی برای چت، تماس صوتی و تصویری، تبلیغات و … برخوردار میباشد. تبلیغات با واتساپ به رونق کسب و کارهای مختلف کمک شایانی کرده و استفاده از این پیام رسان اجتماعی محدود به رده سنی خاصی نبوده و تمام افراد جامعه میتوانند از مزایای منحصر به فرد آن برای خرید و فروش محصولات متنوع خود با ارسال پیام های تبلغاتی به صورت انبوه و هدفمند بهره گیرند. در این شیوه دیگر افراد نیاز به صرف هزینه ای گزاف برای چاپ بروشور، کاتالوگ و … نداشته و فارغ از محدودیت های موجود در فضای حقیقتی میتواند برند و محصولات خود را در بستر فضای پیام رسان واتساپ و تلگرام و … به میلیون ها کاربر معرفی نماید و باعث فروش بیشتر و درآمدزایی گردد.

محدودیت واتساپ برای تبلیغ محصولات و خدمات

اگرچه تبلیغات با واتساپ به دلیل استفاده عموم کاربران از آن در دنیای امروز رایج و متداول شده است؛ اما این پیام رسان اجتماعی هنوز به صورت اختصاصی از فضا و امکانات لازم برای این امر برخوردار نیست. به بیان دیگر، یکی از مهمترین محدودیت های تبلیغ با واتساپ را میتوان در قالب عدم امکان ساخت اکانت تجاری برای کسب و کارهای فعال در حوزه تجارت و در نتیجه جایگزین نمودن ایده های خلاقانه و مدرن تبلیغاتی برای معروفی خدمات و محصولات برند مورد نظر است.

روش های مختلف تبلیغ با واتساپ

همانطور که اشاره شد، به دلیل محدویت های برنامه واتساپ برای تبلیغات کسب و کارهای تجاری مختلف لازم است که به سراغ ایده های نوین و خلاقانه ای در راستای این امر مهم و حساس رفت. در حقیقت، علی رغم محدودیت های موجود برای تبلیغات با واتساپ میتوان از ربات های برنامه ریزی شده و خاص توسط متخصصین کمک گرفت. این ربات ها با ارسال پیامک های تبلیغاتی انبوه با محتوای مدنظر کاربر در گروه ها و یا چت های اختصاصی آن به صورتی هدقمند باعث معرفی برند و افزایش فروش کسب و کار مورد نظر خواهد شد. روش های مختلف تبلیغاتی در اپلیکیشن پیام رسان اجتماعی واتساپ معمولا با محتوای متنی به همراه ویدئو و عکس صورت گرفته که برای بانک شماره موبایل مخاطب همراه با مشخصات اکانت نظیر عکس و نام برند کسب و کار مورد نظر ارسال می شود.

اشتراک گذاری این صفحه
در قسمت زیر می توانید سوالات خود را مطرح کنید . در فاصله بسیار کوتاهی پاسخ داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *