بانک 118
تبلیغات اینستاگرام

تبلیغات اینستاگرام

سفارشات و مشاوره 09101972007
پشتیبانی 09101972008
کلیه خدمات تبلیغاتی در اینستاگرام
جهت مشاهده تعرفه ها و اطلاعات کامل روی روش تبلیغاتی مورد نظر کلیک کنید
آیا انجام تبلیغات در اینستاگرام مقرون به صرفه است؟

آیا انجام تبلیغات در اینستاگرام مقرون به صرفه است؟

امروزه شبکه مجازی اینستاگرام به دلیل قابلیت های ویژه ای که در سال های اخیر به آن اضافه شد، به عنوان یکی از محبوب ترین شبکه های دنیای ارتباطات شناخته می شود. این امر موجب شده تا کسب و کار های مختلفی فعالیت های خود را به صورت آنلاین در بستر این سوشیال مدیا آغاز کنند. پس از ظهور کسب و کار های آنلاین، تبلیغات در این شبکه مجازی گسترش یافت و امروزه به بستری برای معرفی محصولات و خدمات تبدیل شده است.
از آنجایی که بیش از ۵۰ میلیون کاربر ایرانی در این شبکه مجازی فعالیت می کنند، معرفی کسب و کار ها در آن بازده بالایی را به ارمغان خواهد آورد. البته برای حاصل شدن سوددهی، لازم است تا هزینه های گزافی را برای انجام تبلیغات اینستاگرام پرداخت. به طور کلی با توجه به بازدهی چشمگیر و موثر تبلیغات مختلف در این شبکه، می توان گفت که قیمت تبلیغات اینستاگرام مقرون به صرفه می باشد، اما این امر زمانی تحقق می یابد که از روش مناسب و از طریق پیج شناخته شده برای تبلیغات استفاده نمایید.

جهت مشاهده اطلاعات کامل تر به صفحه خدمات اینستاگرام مراجعه کنید

عوامل موثر در قیمت تبلیغات اینستاگرام

عوامل موثر در قیمت تبلیغات اینستاگرام

قیمت تبلیغات در اینستاگرام تابع عوامل بیشماری خواهد بود. البته باید بدانید که هیچگونه تعرفه ثابتی برای انجام تبلیغات در پیج های مختلف این شبکه مجازی در نظر گرفته نشده است و هر پیچ متناسب با معیار های مختلف، تعرفه مخصوصی را برای خود اعلام می کند.
به طور کلی می توان عنوان کرد که تعداد لایک ها، کامنت ها، بازدید و ویو استوری ها و ویدیو های به اشتراک گذاشته شده، نوع و محتوای پیج و همچنین میزان تاثیر گذاری صاحب پیج بر مخاطبین مجازی، از عوامل تعیین کننده قیمت تبلیغات اینستاگرام می باشند.

تعداد فالوور ها و بازدید پست و استوری

تعداد فالوور ها و بازدید پست و استوری

همانطور که عنوان شد، نرخ تبلیغات اینستاگرام تاثیر پذیری بالایی از تعداد فالوورها می باشد در واقع هر چقدر یک پیج اینستاگرامی تعداد فالوور و دنبال کننده بیشتری داشته باشد، هزینه تبلیغات آن نیز بیشتر خواهد بود.
البته باید مطمئن شوید که پیج مورد نظر دارای فالوور فیک نباشد. زیرا که این امر پیج کاری شما را نیز از بین می برد. علاوه بر این، قیمت تبلیغات اینستاگرام متناسب با میزان بازدید و لایک ها نیز تعیین خواهد شد. به گونه ای که بازدید بالا و تعداد لایک های یک پست نیز به عنوان عامل افزایش دهنده هزینه تبلیغات شناخته خواهند شد.

نوع پیجی که برای تبلیغات انتخاب می کنید

نوع پیجی که برای تبلیغات انتخاب می کنید

از دیگر عوامل تعیین کننده قیمت تبلیغ اینستاگرام، نوع و محتوای پیج انتخابی می باشد. در واقع هزینه تبلیغات در پیج عمومی با پیج یک اینفلوئنسر مارکتینگ متفاوت می باشد و به طور کلی قیمت تبلیغات اینستاگرام توسط اینفلوئنسر ها و بلاگر ها مسلماً بیشتر خواهد بود. دلیل این امر نیز معروفیت و شهرت چشمگیر اینفلوئنسر ها و بلاگر ها در این سوشیال مدیا می باشد. بلاگر هایی که امروزه در زمینه آرایشی، لباس و ... فعالیت می کنند، بالاترین هزینه را برای تبلیغات خود در نظر گرفته اند.
در واقع هر چقدر شهرت یک فرد در خدمات اینستاگرام بیشتر باشد، هزینه تبلیغات توسط پیج او نیز بیشتر خواهد بود. امروزه پیج های واینر ها نیز مخاطبان بی شماری را به ارمغان آورده اند و از این جهت قیمت تبلیغات آنها روز به روز افزایش خواهد یافت. پیج های عمومی در اینستاگرام از دیگر پیج های تبلیغاتی به حساب می آیند که هزینه تبلیغات آنها نسبت به پیج بلاگر ها و واینر ها کمتر می باشد. اما بازدهی مناسبی را به ارمغان خواهند آورد و برای معرفی کسب و کار های جدید و نوظهور مناسب می باشند.

حداقل بودجه لازم برای قیمت تبلیغات اینستاگرام

حداقل بودجه لازم برای قیمت تبلیغات اینستاگرام

  همانطور که عنوان کردیم قیمت تبلیغات اینستاگرام با توجه به نوع پیج تعیین خواهد شد. اما به طور کلی حداقل قیمتی که برای انجام تبلیغات در بستر اینستاگرام لازم است، مبلغی حدود ۵۰ تا ۱۰۰ تومان عنوان می شود. این مبلغ با توجه به تبلیغات ساعتی در استوری ها و پست ها نیز تغییر خواهد کرد.
در حال حاضر بسیاری از چهره های شناخته شده در اینستاگرام برای انجام هر تبلیغ در پست و استوری چندین میلیون تومان دریافت می کنند. در نهایت باید بدانید که انجام تبلیغات در این بستر مجازی به شرطی که توسط فرد شناخته شده و روش درستی انجام گیرد، پربازده است و برای معرفی خدمات و محصولات بسیار موثر می باشد.

روش انجام تبلیغات در اینستاگرام

روش انجام تبلیغات در اینستاگرام

انجام تبلیغات در اینستاگرام یکی از روش های جدید و نوظهور برای معرفی کسب و کار های تازه کار می باشد که در حال حاضر به عنوان بهترین روش تبلیغات شناخته می شود. از آنجایی که اکثر افراد در دنیای امروز مدت زمان مشخصی را برای سوشیال مدیا ها در نظر گرفته اند، تبلیغات کسب و کارها در این فضای اجتماعی، می تواند فروش آنها را چند برابر کرده و سود دهی بالایی داشته باشد.
اما برای اینکه این امر تحقق پیدا کند باید با روش های انجام تبلیغات در این شبکه مجازی آشنا شوید و با در نظر گرفتن معیار های خاصی برای انتخاب پیج های تبلیغاتی، بهترین بازده را به دست آورید.

تبلیغات در استوری اینستاگرام

تبلیغ در استوری

یکی از روش های رایج و متعدد تبلیغات اینستاگرام معرفی محصولات یا کسب و کار ها در استوری پیج های بلاگر ها و اینفلوئنسر های اینستاگرامی می باشد. بدین صورت که پیج های بزرگ اینستاگرامی بنر های تبلیغاتی افراد را با دریافت مبالغ توافقی به مدت ۲۴ ساعت در استوری پیج خود قرار می دهند. امروزه افرادی که در صدد معرفی محصولات خود به مخاطبان اینستاگرامی هستند، برخی از محصولاتشان را برای بلاگر ها ارسال می کنند تا در استوری های پیجشان این محصولات را تست کرده و پیج کسب و کار مربوطه را تگ نمایند.
استفاده از استوری برای تبلیغات اینستا نسبت به روش های دیگر، مقرون به صرفه تر می باشد و همچنین برای افرادی که کسب و کار آنها دارای سایت است، موثر خواهد بود. زیرا که بلاگر ها در استوری های خود می توانند از لینک مستقیم محصول شما استفاده کنند و دسترسی مخاطبان به محصول شما را سهولت بخشند.

انجام تبلیغات از طریق اشتراک گذاری پست

انجام تبلیغات از طریق اشتراک گذاری پست

انجام تبلیغات اینستاگرام از طریق به اشتراک گذاری پست به صورت تصاویر و یا ویدیو، به عنوان نخستین روش انجام تبلیغات در این شبکه مجازی شناخته می شود. انجام تبلیغ به اشتراک گذاری پست مزیت های چشمگیری دارد که می توان به دائمی بودن آن اشاره کرد. علاوه بر این، اینفلوئنسر ها و بلاگر هایی که  تبلیغات در این سوشیال مدیا را انجام می دهند، می توانند ویدیو ها و تصاویر را به صورت اسلایدی در پیج خود منتشر کنند و در کپشن آن، کسب و کار مربوطه و یا محصول تبلیغاتی را معرفی نمایند.
البته تبلیغ به این شیوه هزینه بیشتری نسبت به تبلیغ در استوری دارد. زیرا که این پست های تبلیغاتی در پیج شخص تبلیغ کننده ماندگار خواهند شد و می توانند به اکسپلور راه پیدا کنند که این امر در بازدهی تبلیغات تاثیر چشمگیری خواهد داشت.

برای تبلیغ به سراغ کدام پیج های اینستاگرام برویم؟

برای تبلیغ به سراغ کدام پیج های اینستاگرام برویم؟

یکی از مهمترین نکات هنگام انجام تبلیغات اینستاگرام، این است که برای دستیابی به سود و بازدهی از طریق تبلیغات باید به سراغ پیج های مشخصی بروید. نخستین معیار برای انتخاب پیج مناسب برای تبلیغات این است که تعداد فالوور ها و تعداد بازدید پست های پیج را با یکدیگر مقایسه کنید. به طور مثال اگر پیجی ۱۰ هزار فالوور داشته باشد ولی پست های آن تنها ۵۰۰ لایک و بازدید داشته باشد، با قاطعیت می توان فالوور های آن را فیک و تقلبی دانست.
سپردن تبلیغات به این پیج ها علاوه بر این که بازدهی ندارد، فالوور های فیک نیز به پیج شما حمله خواهند کرد و پیجتان دچار مشکل می شود. دومین معیار برای بازدهی بالا تبلیغات، این است که تبلیغات خود را به پیج هایی مرتبط با کسب و کار خود بسپارید. به طور مثال اگر محتوای تبلیغاتی شما در زمینه لوازم ورزشی است، انجام آن توسط یک بلاگر آرایشی امری بیهوده و بدون سود خواهد بود.

اشتراک گذاری این صفحه

در قسمت زیر می توانید سوالات خود را مطرح کنید . در فاصله بسیار کوتاهی پاسخ داده خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *